Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagy távolság szétválaszthat...

A nagy távolság szétválaszthat egy párt?

Figyelt kérdés

Barátnőm 200kmre lakik tőlem,1 évvel idősebb nálam,én 16 ő 17..lehet bután hangzik de most találkoznánk elősször..és

nagyon szeretnénk találkozni már..több mint másfél éve udvarolok neki,és nemrég megtört a jég,és ugymond ''összejöttünk'' és ugye eddig barátok voltunk,és mióta ''járunk'' azóta nagyon akarjuk egymást..nem szexuálisan,nekünk most fontosabb hogy egyátalán találkozzunk..csak ugye nekem még se kocsim se motorom,és anyát meg valahogyan megkéne győzni hogy engedje meg hogy vagy elmenjek v. elvigyen...mert ő..a barátnőm ő nem tud eljönni mert rengeteget kell tanulnia..nekem is,de én azt megoldanám,és ugye őszi szünetre terveztük hogy vagy valahogyan megoldaj hogy lejön vagy én megyek föl,csak anya nem enged el...és megkéne valahogyan győznöm..


viszont felajánlotta hogy február-május között elhivjuk magunkhoz..viszont nem tudom hogy addig tudunk-e várni..


és hogy szerintetek hogyan tudnám meggyőzni anyát?

Előre is köszönöm:)



2013. okt. 25. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az hetente találkozás jó. Vannak, akik sokkal közelebb laknak egymáshoz, mint ti, és mégis csak így tudják megoldani.
2013. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!