Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akivel sosem...

Van egy fiú, akivel sosem tudom hányadán állok. Nem tetszik, és az utóbbi időben untat a társasága, és lentebbi okok miatt idegesít is. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A belső tulajdonságait eleinte nagyon szerettem, de ahogy jobban megismertem, rájöttem, hogy nagyon elhagyja magát, cigizik, és halmozza a rossz jegyeket. Nem mintha én eminens tanuló lennék, de tudom, mit miért csinálok, vannak bizonyos céljaim. Az az igazság, hogy ő sem hülye, de semmit nem tesz annak érdekében, hogy gyarapítsa a tudását. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy mit csinált a héten, mire az a választ kaptam, hogy "nem emlékszem, be voltam tépve XDDD". nem úgy látszik rajta, minthogyha felfogná, hogy mennyire elszúrja az egészet. Már kaptam tőle egy olyasmit, amit vehetünk szerelemvallásnak, de bonyolult okok miatt elküldtem a francba, és azóta csak barátok vagyunk.

Érdemes erőltetni akár csak baráti kapcsolatot úgy, hogy ennyire különböznek a céljaink, a gondolkodásmódunk? Vagy én ne keressem, és várjak, mikor unja meg? Nagyon sok opciót felsoroltam már magamban, de nem tudom, mit kéne csinálnom. Nem töltünk annyi időt együtt, hogy komolyabb dolgokról essen szó, online meg nem akarok ilyeneket megbeszélni.



2013. okt. 25. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne keresd olyanok társaságát, barátságát, akivel nem illetek össze mint barátok.

Semmi értelme.

2013. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisgyerek. Azt hiszi menő... Olyan dologgal dicsekszik ami nem méltó arra és még elegendő háttérinfója sincs. Nem emlékszik, mert be volt tépve. Jó, hogy attól nem hagy ki a memória.
2013. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!