Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Életem első csókja, nem...

Életem első csókja, nem akarom hogy kiderüljön, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
no tehát... viszonylag későn, meg fog történni életem első csókja. Pasi vagyok. De hogy csináljam, hogy ne bukjak le? Oké, majd ráfogom az idegességre, stb. de nem akarok komplett pancsernek tűnni. Nem mondhatom a lánynak, hogy ő az első. Ötletek?
2013. okt. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos ő a megfelelő partner, ha ezt sem mondhatod el neki?
2013. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen. Majd jön magától minden.
2013. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik már csókolóztak és mégis bénák. Lehet, hogy te meg éppen őstehetség vagy. Ne parázz rajta, nem gáz, ha még nem csókolóztál. Nem is kell elmondanod, akkor nem fog kiderülni, ha neked ennyire gáz. Biztos, hogy nem jön rá magától. :)
2013. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen ne szólj róla, csak csókold meg, és hagyd, hogy történjenek a dolgok. Ha a lány tapasztalt, akkor úgyis "irányítani" fog akaratlanul is, ha meg nem az, akkor ugye kvittek vagytok :D

Az én párom is iszonyat bénán csókolt eleinte, nagy cucc, azóta belejött ;)

2013. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy, elárulod?
2013. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed ő a megfelelő az első csókra, akkor biztos meg fogja érteni! :)
2013. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,de úgy voltam vele, hogy remélem nem jött rá hogy az első vele volt...xdd mondjuk nem tudni hogy neki az volt-e az első,sz*rul csókolt az a lényeg xdd
2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!