Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsőre miért néz ki jobban...

Elsőre miért néz ki jobban minden lány?

Figyelt kérdés

Buta kérdés, de ez komoly! Amikor látok elsőre egy csajt a buszon, utcán, boltban akárhol, akkor szebbnek tűnik.

Mikor másodszorra, harmadszorra látom, akkor rájövök, hogy " Nem is annyira szép mint ahogy láttam elsőnek! úgy emlékszem hogy szebb volt..."

Most az én memóriám becsapós, vagy elsőrwe mindenki szebb?



2013. okt. 26. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan kijózanodsz az alkohol hatása alól :D
2013. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sinead ***** válasza:
Én is tapasztaltam már, első ránézésre szépnek tűnik az illető, de már ha jobban megnézed, látod hogy nem is olyan szép. Ennek az ellenkezője is megtörtént már. Elsőre nem keltett olyan jó benyomást, de miután párszor találkoztam vele, észrevettem hogy hoppá, tévedtem.
2013. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert előszőr csak felszínesen körbefutod a tekinteteddel.
2013. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
JÉ, érdekes, épp most vagyok így egy lánnyal. Első nap a suliban szemezett velem, mosolygott is rám, akkor sokkal jobban kívántam mint az utána lévő napokban már, akkor valahogy már mintha csökkent volna a bája. o.O
2013. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva szoktam lenni
2013. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sztem mert elsőre csak a szembetűnő tulajdonságait veszed észre, aztán már nem azokra figyelsz, ezért meglátod a kevésbé észrevehetőeket is, amik nem feltétlenül előnyösek. Olyan, mint amikor sokszor megnézel egy filmet. Elsőre leköt a történet, másodszor, harmadszor, ötödször nézve meg már egyre kevésbé figyelsz magára a sztorira, mert tudod, hogy mi jön.
2013. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,fiúkkal kapcsolatban velem is van így, látom a buszon,akkor milyen helyes, szexi aztán már nem is annyira :DDD
2013. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert megszólalnak :D
2013. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Engem nagyon szép látnak először, aztán meg egyre szebbnek.
2014. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!