Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha az utcán leszólítot...

Lányok, ha az utcán leszólítotok egy számotokra tök idegen srácot, azt szórakozásból csináljátok, vagy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Velem többször is előfordult ilyesmi, hogy teljesen idegen lányok leszólítottak, és kérdezgettek, de nem nagyon tudtam mire vélni. Ilyenkor ti unatkoztok, vagy már viszket a...?

2013. okt. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdező mennyi idős vagy?
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még egy rinyagép, aki azért sír, mert tetszik a lányoknak. Mindjárt megsajnállak...
2013. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és mit kérdeztek? Hogy merre van a busz? mert az hát,, nem annyira számít érdeklődésnek
2013. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velemi is előfordul néha. Ilyen teljesen értelmetlen kérdéseket szoktak feltenni, és ráadásul nem is engem néznek, hanem valami jegyzetet írogatnak közben.
2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Velemi is előfordul néha. Ilyen teljesen értelmetlen kérdéseket szoktak feltenni, és ráadásul nem is engem néznek, hanem valami jegyzetet írogatnak közben."


Kedves válaszadó! Ennyire hülyének nézel engem?

Természetesen az említett lányoknál nincs semmilyen papír, kamera stb... Ha ilyenről lenne szó, fel se tettem volna a kérdést!

Olyanokat kérdezgetnek hogy hány éves vagyok, van e barátnőm, mi a nevem stb...

2013. okt. 26. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem ilyen előfordult már, de ez egyrészt zavaró, ha csinálok valamit, másrészt vagy túl bénák vagy tényleg tőrbe csalnak és az rosszul esik.


Béna volt pl. az aki ma odajött hozzám a villamoson, hogy:

-Szia, nagyon szép a pulcsid.

-Szia, köszönöm.

-És, merre mész?


Ilyen ravasz pedig előző héten volt, egy lány két bazi nagy bőrönddel a buszon. Jeleztem, mire odajött, hogy ha úgyis leszállok akkor segítenék neki. Segítettem, erre mondta, hogy itt lakik nem messze, nem vinném-e fel vele. Később út közben megjegyezte, hogy van egy bélyeggyűjteménye, én ekkor mondtam, hogy van barátnőm és az ajtóig kísérve otthagytam.

2013. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szórakozásból, mert tetszik.
2014. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!