Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket ezzel kapcsolatban? Mit tehetnék, ha ő nem keres? Csak reménykedem, hogy lehetséges, hogy csak azért nem ír, mert nem tudja jó fej vagyok-e, és érdemes e rám írnia? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik az iskolámból. Tudom hogy nem minden a külső, de nagyon szívesen megismerném. A helyzet az, hogy pár ember rábeszélt arra, hogy írjak neki, de sajnos ezt nem a megfelelő időpontban tettem meg ezért, csak pár mondat erejéig tudtunk beszélni. Nem volt flegma, visszakérdezett, és írt szmájlit is, de még sem tudom hogyan tovább. Az a baj, hogy nem beszéltünk túl érdekfeszítő témákról, nincsen olyan dolog amivel rátudnék még egyszer írni, ráadásul nem akarom leégetni sem magam.

16L



2013. okt. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Aha...

Sok a dolga nem?Most attól nem törik le a körmöd ha még egyszer ráírsz.

2013. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az a véleményem, hogy egy 16 éves lány ne írkáljon pasiknak. Már eddig is eléggé lejárattad magad.
2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Nem tudom sok e a dolga:D Lehetséges. De köszönöm a válaszod.

Második kommentelő: Ezt így még senki nem mondta nekem. Úgy gondolom hogy a mai világban (hozzáteszem ez elég sajnálnivaló) egyre többször fordul elő hogy a lány kezdeményez ilyen szempontból. Nem érzem hogy egy megvetnivaló lány lennék, ugyanis a korosztályom ennél keményebb dolgokat csinál már. De köszönöm az őszinte véleményt, és elfogadom, lehet hogy ő is így gondolja.

2013. okt. 27. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráírhatsz.Mindegy milyen a mai világ.

Nem dugára hívod hanem csak beszélgetsz vele.

2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!