Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tök jó lenne ha viselne...

Tök jó lenne ha viselne valami jelet az aki egyedülálló és szeretne ismerkedni. Mi lenne az amit be lehetne vezetni erre?

Figyelt kérdés

Valami karkötő, nyaklánc, póló? Régen legyezővel jeleztek a nők, hogy akarnak-e valamit a férfitól, akkor egyszerűbb volt az ismerkedés. Most is jó lenne ilyen. :)

Hogyan lehetne ezt bevezetni a köztudatba?


2013. okt. 27. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hakenkreuz karszalag megfelel? X)
2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mi a töknek?


Úgy is kiderül 10 perc beszélgetés után, hogy szabad-e vagy sem. Ha nem, akkor mehetsz tovább. Min spórolnál, 10 percen?

2013. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

kérdező, mi okból írtad ki a kérdést?


és miért érzem azt, hogy 16 éves vagy?

2013. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ez szerintem nagyon jól néz ki. :)


Mit szólnátok ha ilyet látnátok egy lányon? Nem az jönne le, hogy örül, hogy egyedülálló és feminista? :D

2013. okt. 27. 13:39
 15/21 anonim ***** válasza:

:-)

szép kis lánc.

ez aranyba kb 2-300 ezerbe jönne bele, de műanyagból vagy ezüstből esetleg alumíniumból is kilehet önteni

2013. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Régebben az egyetemen volt ilyen party, úgy 5 évvel ezelőtt, hogy a szingli fiúk lányok zöld felsőt viseltek, a foglaltak pirosat, akiknél pedig alakult valamit sárgát...


A buli elején összebilincselték a zöld felsős fiúkat és lányokat, aztán végig együtt kellett lenniük. :D Szerintem jó ötlet volt, csak túl beszari voltam ahhoz, hogy elmenjek, sajnos...

2013. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Oh Ha Ni válasza:

Kicsit bugyuta ötlet, de nem rossz. :D

Nagy összefogással el lehetne terjeszteni, úgyis olyan hülye divatok vannak mostanában, kereszt, végtelen jel... Simán beleillik a sorba. :D

Szerintem inkább kiegészítő formájában kéne, a legjobb a karkötő, és abból mindenfélét, hogy mindenki megtalálja az ízlésének valót. :)

2013. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha bevezetnék én nem venném komolyan.


Sokan olyanok is felvennék akiknek nincs senkijük de éppen nem is akarnak senkit. És az már csalás, szóval nem érdekelne utána sem, hogy kin van és kin nincs mert biztos sokan nem szabályosan viselnék.

2013. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pár éve volt olyan divat (amit az USA-ból hoztak be) hogy azok az emberek, legyen fiú, vagy lány, akik házasságig akarnak várni a szexre, azok vettek külön egy olyan gyűrűt, ami ezt szimbolizálja.
2013. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
de valami olyat, amit fiúk is hordanak, olyan kéne
2013. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!