Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
a szomszédunkba lakik egy fiú és nekem nagyon tetszik,de nem tudom hogy neki én tetszem-e és nem tudom hogy hogy tudnék meg ismerkedni vele,nagyon félek hozzá oda menni meg nem is tudom mit mondjak,eddig csak párszor láttuk egymást egyszer köszöntünk egymásnak (de akkor is elment a hangom annyira izgultam). szóval szerintetek hogy ismerkedhetnék meg vele?légyszi értelmes válaszokat,köszi : )

2013. okt. 27. 16:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Menj át hozzájuk azzal az indokkal, hogy kéne tojás a rántottához, vagy vmi ilyesmi. :D vagy pl kiveszed a levelüket a postaládájukból - ha tudod -, és azt mondod, rossz helyre dobták be :) stbstb, még millió lehetőség van, csak fantázia kell hozzá! :)

Sok sikert hozzá!

16/F

2013. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szomszédba lakik és te nem tudod hogyan kezdeményezz??? óóó hát annyi lehetőséged van pedig!!! csak légy bátor és magabiztos, ennyi a "titok".


menj át hozzájuk, csöngess be, ha valaki más jön ki, mondd hogy te xy-t keresed, aztán mikor kijön ő, kérdezd meg tőle, nem szeretne-e összeismerkedni veled, mert te nagyon szeretnél összebarátkozni vele, hamár úgyis a szomszédságba lakik, és egykorúak vagytok, tehát esetleg lehetne valamikor valami közös vicces programot csinálni, ha ráér. akár csoportosan, a többi haverral is csinálni egy jó kis programot így az ősziszünetben, a lényeg hogy megismerkedjetek. hidd el, nem fogja tolakodásnak venni, ha először baráti szándékkal közeledsz hozzá. aztán később lehet flörtölni, meg "jeleket küldözgetni", hogy bejön neked.

2013. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,de nem merem! :D egyszerűen nem merek hozzá oda menni...:/
2013. okt. 27. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem mersz akkor még ott van a facebook lehetőség, de ha még az se megy akkor legközelebb amikor találkoztok mosolyogjál, szemezz vele bátorítsd hogy odamerjen menni hozzád
2013. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!