Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves fiú vagyok 7c oszályos...

Márkó08 kérdése:

14 éves fiú vagyok 7c oszályos nagyon tetzsik egy lány aki 7b csak vannak ott vidis fiúk akik ha járnák vele nagyon nagy dobra vernék mit tegyek mert kicsit szégyenlős vagyok hogy ismerkedjek vele? De tudom hogy ráéek még ezzel de nekem ő kell

Figyelt kérdés
segítsetek nagyon fontos.
2013. szept. 28. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

tudom nehéz telefonról írni de istenem kicsit erőltesd már magad...


és mit tudsz tenni? egyszerűen add mindig önmagad..beszélgess vele, aztán el is hívhatod valahova:) na sok sikert:D

2013. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy a mai gyerekeknek senki se tanítja meg a nyelvtant... Én ha így írtam volna, harmadikba se engedtek volna tovább, nem hogy hetedikbe.
2013. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél bátorságot és próbáld meg és ha sikerül és ők nagy dobra vernék azzal ne törődj ha sikerül akkor csak nem csúfolnak érte elvégre már nem az oviban vannak ha eszembe jut valami még írok.18/f
2013. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lánnyal akarsz összejönni, akkor miért azoknak a fiúknak a véleménye érdekel, hogy mit gondolnak?xD
2013. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdést nem értem, de te 14 évesen idén kezdted a 7. osztályt!?
2013. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haggyuk a nyelvtant :D. Most mentem 7.-be
2013. szept. 28. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol a balf..szokkal, neked lesz nőd, ők majd otthon verik, mert gyerekek még ahhoz, h barátnőjük legyen.
2013. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DE nem merek oda menni hozzá :(
2013. szept. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!