Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 40feletti, piás, nős, családos...

40feletti, piás, nős, családos férfiba szerelmes egy szexi csaj?

Figyelt kérdés
kedves hozzám.kedveskedett nekem egy aprosággal és egyre inkább zugok bele. azt akarom kidobja az asszonyt. mekkora esélyem van rá?? elég jól nézek ki, feleség nem, ő dagadt, ronda is. pasinak tetszem, ezt tudom. semmi se történt még köztünk, csak szia-szia, pár szó. keményen iszik a csávó!
2013. okt. 27. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

szexi, de értelmileg hátrányos helyzetű lány.


az alkoholisták pöcörője már fél hatot mutat :D

2013. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

amugy tényleg?? akkor a szerelmemnek már nem áll fel??? :) :( hátha velem igen!! én lehetek neki az álma!!! vicc nélkül, látom, ahogy bámul.

most öszintén!! odavagyok érte!!! szerintetek kidobja anyut??? én sokkal jobb vagyok!! van 3 gyerek!!!

2013. okt. 27. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

16?

2013. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
39. miért???
2013. okt. 27. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy szexi csaj. csak egy hibbant liba
2013. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ha nö vagy....szeretnél te igy kinézni, akár ha 16 éves takony is vagy....vagy huszonéves menyasszony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!akkor se érhetsz a nyomomba.

viszont ha pasi vagy.... örülnél te ha ilyen nöd lehetne egyszer életben. még akkor sem, ha fizetsz egy jo prostinak!!!!!

ezt az elözönek irtam...amugy nem pont 39, csak nem akarom bárki felismerjen a pontos korom alapján!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 27. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

volt tizenéves, 40 körüli, kiscici-nagycici, szilikonos. alkoholistákra bukó öregecskedő szinglim még nem volt


nem fizetnék érte! :D

2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hülye ku*rva vagy!!!!
2013. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!