Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! "Hátrányból" indul...

Lányok! "Hátrányból" indul egy olyan srác aki mérnök informatikus szakon tanul?

Figyelt kérdés

Hali,

Tehát például egy építész hallgató jobb helyzetben van ismerkedésnél mint mondjuk egy mérnök informatikus hallgató?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. okt. 28. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Már az is jó, h egyetemre jársz.
2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem:)
2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát nincsenek előítéleteitek az informatikus hallgatókkal szemben?
2013. okt. 28. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs :) Az egy jó szakma és sosem lesz gond a gépemre :)
2013. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen szerencsétlen kérdést feltenni? Romlik a színvonal. Manapság már minden idiótát felvesznek egyetemre.
2013. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Persze, hogy nem hatrany. Pl en is oda vagyok a szemuveges, kockas inges, gorbe hatu sracokert. Ha van ilyen pelyhedzo bajsza, meg nyomja a kocka poenokat, akkor meg a bugyim is benedvesedik. Az meg hab a tortan, hogy meg szuzek, de mar a 2 girls 1 cup is tul lightos nekik a szexben.
2013. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenségedre én pont egy építész hallgató vagyok és megsúgom neked, nincs különbség a kettő között...


Mindkét szak hallgatója ugyanolyan sikeres tud lenni a lányoknál, ha kezdeményez és elragadó a stílusa.

2013. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég iq bajnok vagy hogy ilyen hülye kérdést fel tudsz tenni, egy normális lány nem azt fogja nézni hogy minek tanulsz ,vagy hogy milyen szakmád van, vagy munkád ,aki meg arra megy hogy sok pénzed legyen az olyan lányokkal nem kell foglalkozni ,és elküldöm őket a pi..ba
2013. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az informatikusok a gyengéim :) Na jó, csak mióta programozó a szerelmem :D

De választott szalma alapján megítélni az egész embert elég nagy korlátoltságra vall szerintem, szóval ha emiatt utasítanak el, akkor felesleges bánkódnod.

2013. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!