Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek itt a GYK-n lehet...

Szerintetek itt a GYK-n lehet ismerkedni v. barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Van olyan, aki szokott rendszeresen levelezni itt valakivel? Kialakulhatnak itt baráti, esetleg párkapcsolatok?
2013. okt. 29. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen. az a titka, hogy (mint altalaban a valos eletben is) normalisan kell viselkedni :)
2013. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen, lehet.
2013. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is lehet! Persze normálisan beszélgess a másikkal, ne egyből dugni akarj, ne könyörögj képért, ha a másik nem akar még küldeni valamint ne mutogasd neki a péniszed (ha fiú vagy). Ha mindezek megvannak akkor elég nagy az esély rá vagy csak beszélgettél egy jót.
2013. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem talan haverkodni lehet, de komolyabban ismerkedni, avagy valos baratsagot kotni, azt nem hiszem. Nekem ez a velemenyem.
2013. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen,mindkettőt lehet!
2013. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szombaton ismertem meg itt egy fiút, akivel azóta facebook-on is beszélgetünk minden nap minimum 2x és pénteken találkozni fogunk :D Szerintem lehet. L
2013. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindkettőt lehet,csak jót kell kifogni igazából,egyik ismerősöm innen talált egy jó barátot magának.Nekem sajnos csak negatív élményeim vannak innen,csak ismerkedtem itt meg beszélgettem jó pár lánnyal már,de mivel teljesen anonim az oldal így egyik pillanatról a másikra eltűntek és azóta nem is írtak.És ez nem egy eset volt,hanem úgy 4-5 db.Az elején még nagyon jól elbeszélgetünk aztán eltűnik mint a kámfor,és vissza sem ír.
2013. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért nem jön össze? Pedig segítőkész vagyok, bárkit meghallgatok, és ha tetszik és szimpatikus egy fiú, akkor nem zárkózom el az ismerkedéstől sem. Mégis mindenki csak hazudozik, akivel eddig még beszélgettem. Hazudnak a problémáikról v. csak úgy tesznek mintha ismerkedni szeretnének. Miért van ez?
2013. okt. 29. 16:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem beszélgetni priviben egy aranyos csajjal. Csak barátkozni, pedig nem régóta irkálok erre az oldalra.:D
2013. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet itt is, csak mint a való életben, itt is meg kell találni a megfelelő embereket. Az életben sem jön ki mindenki mindenkivel, itt is lehet simán, hogy attól még, hogy normális vagy, nem vagy érdekes a másik számára.
2013. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!