Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is szoktatok így érezni? 27/N

Ti is szoktatok így érezni? 27/N

Figyelt kérdés

Ha ismerkedem valakivel és észreveszem azt, hogy valójában nem is akar tőlem semmit v. visszahátrál és ennek jelei is vannak, pl: kifogásokat keres, hogy miért nem tud találkozni velem, v. miért nem írt face-n, de közben meg olyan szép dolgokat mond, kicsit flörtöl velem, akkor én hiába tudom azt, hogy csak szédít, elhiszem neki a kifogásait és becsapom saját magam. Miért hazudok saját magamnak, ha tudom, hogy abból már nem lesz semmi? Mégis beleélem magam a dolgokba és azon reménykedem, hogy még összejöhet, pedig a szívem mélyén érzem, hogy már veszett ügy. Annyira nincs sikerélményem mostanában, és annyira szeretném, ha végre sikerülne, hogy a legkisebb szalmaszálba is belekapaszkodom. Olyan hülyének érzem magam ilyenkor.

Veletek is elfordult már ilyesmi?


2013. okt. 30. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Elő. De nőknél gyakoribb, naivitásnak hívják egyébként.
2013. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a remény hal meg utoljára
2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tetszik a másik, vagy csak nagyon vágyunk egy társra, akkor elég könnyű bebeszélni magunknak az ilyeneket
2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A remény halat már megettem... :D


Egyáltalán nem. Sajnos kőkemény hideg logikával építem fel a kapcsolataim, ezért nem értenek meg az emberek.

2013. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretlek! Járjunk!
2013. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult abban az 5 évben amíg értelmes pasit próbáltam találni magam mellé:)


Minél többször előfordult, annál hamarabb ismertem fel a jeleket, és dobtam kifelé az ilyen pasikat, amíg találtam olyat aki rendes és kell nekem:)


Nem szabad hülyének érezni magad, és belelovalni magad a dolgokba. Próbáld lazábban kezelni, próbáld úgy nézni, ha nem jön össze akkor az csak egy tapasztalatszerzés, semmi több.


Ne légy görcsös!


27/N

2013. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 30. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bármennyire is tetszik az illető, az első alkalommal mikor felmerül a szédítés gyanúja, onnantól valami kattan bennem és már nem úgy állok hozzá az ismerkedéshez.
2013. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!