Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenben összeillünk, de nem...

Mindenben összeillünk, de nem érzünk semmit?

Figyelt kérdés
Egyetem után haza szoktam kísérni mindig egy lányt aki nagyon megtetszett külsőre, és ahogy jobban megismertem kiderült hogy nagyon sok mindenben egyformák vagyunk, világnézetben, gondolatokban meg rengeteg mindenben és pont olyan lány akit keresek, emellett még szép is. De egyszerűen nem értem, hogy ha ilyen jól kijövünk egymással és ennyire összeillünk akkor miért nem érez egyikőnk se semmit a másik iránt? Veletek volt már ilyen? Érdemes ilyen helyzetbe lépni (próbáltam elhívni de nem akart jönni). Ti dolgoznátok még ezen hátha jobb lesz, vagy próbáljam meg elfelejteni?
2013. okt. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább maradjatok barátok és ez most nem közhely, miért kellene megszakítani minden kapcsolatot, hogy ilyen jól kijöttök?
2013. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 19-ek vagyunk. Nekem volt egy valamennyire komoly kapcsolatom, neki még semmi.
2013. okt. 30. 20:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy megmaradni barátnak. Azt nem tudom csak eldönteni hogy lehet ha kicsit nyomulósabb lennék akkor lehet lenne belőle kapcsolat, csak nem merem megkockáztatni.
2013. okt. 30. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha próbáltad elhívni, akkor valamit csak érzel. :) Szerintem - lehet, hogy nincs igazam, de szerintem - az van, hogy te nagyon is szeretnéd, ha lenne valami köztetek. De félsz az elutasítástól, meg hát valamilyen szinten már el is utasított, ezért szépen megracionalizálod, hogy nem akarsz semmit. Eltávolítod magadtól az érzéseidet. Én ezt látom...


Hogy mit érdemes tenni... felvállalni az érzéseid. Veszítenivalód nincs, maximum elutasít. De lehet, hogy pont azért utasít el, mert azt sugárzod, hogy csak "agyilag" vonz. Szerintem lépj nyugodtan, aztán majd kiderül, hogy ő akarja-e vagy sem, és akkor még mindig ráérsz továbblépni. Tényleg nincs veszítenivalód!

2013. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam azon amit írtál, igazad van abban amit leírtál, nagyon köszönöm :)
2013. okt. 30. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy "segíthettem" (bár inkább csak tükröt tartottam, hiszen azt mutattam meg, amit te magad leírtál :) ). Szurkolok, hogy pozitív eredménnyel járj! :)
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utólag azért leírom mik történtek :)

Elhívtam de ő megmondta hogy maradjunk barátok. Igazából nem vagyok emiatt szomorú, akkor kicsit az voltam pár napig, de utólag boldog vagyok hogy letudtam ezt, rossz lenne ha még mindig abban a tudatban élnék hogy lehet köztünk valami. Mindenkinek ajánlom hogy ebben a szituációban így tegyen, csak nyerhettek, ki tudja nektek lehet még össze is jönnek a dolgok :)

2014. jan. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!