Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenben és mindenkiben...

Mindenben és mindenkiben csalódott pasi hol találhat rá az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Bárhol, de nem depisen fogod megtalálni. Előbb szedd össze magad lelki téren, és csak utána vágj bele.
2013. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 év kudarc után nehéz optimistának lenni
2013. okt. 3. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehol, amíg rendbe nem rakod magad, és nem másokra mutogatsz a kudarcaid miatt, hanem csak és kizárólag önmagadra.
2013. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szedd össze magad.ha van egy kevés ''fölös'' pénzed menj el fodrászhoz,vegyél pár új ruhát,meg fog nőni egy kicsit az önbizalmad ha egy napot teljesen csak magadra szánsz.
2013. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehéz, de muszáj a túléléshez. Nem így akarod leélni az életed, akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Esetleg kérd ki barátaid, ismerőseid véleményét magadról, hogy ők hogy látnak téged, a viselkedésed, külsőd, és talán kaphatsz jó tanácsokat, amikre eddig nem is gondoltál.

2013. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

valóban nem így akarom leélni

de úgy tűnik ez marad

2013. okt. 3. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:

aki nem éli át nem tudja elképzelni milyen rossz

minden nap egyedül hosszú évek óta

senkihez sem szólni

még az életkedv is elmegy

2013. okt. 3. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor siránkozz tovább, és nem is lesz senkid... csak így tovább (Y)
2013. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mást nem tudok

hidd el már mindent próbáltam

2013. okt. 3. 17:37
 10/10 anonim válasza:

héj xD a kulcs a külső... hazudik aki azt mondja h nem ;) xD

2 éve még én sem néztem ki sehogy sem... most meg 10es skálán olyan 9es.. szóval elég jó.. azóta volt már vagy 10-en akárhány nőm.. menj el egy jó fodrászhoz.. divatos frizura..egy kis borosta.. 1-2 menő cucc és kész is a fele..

a 2. fele az hogy kimozdulsz ;) 1-2 haverral elmentek péntek esténként inni vagy valami és meg fog oldódni :D remélem segítettem xD

2013. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!