Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden milyen normális...

Szegeden milyen normális társasági helyek vannak?

Figyelt kérdés
A korom úgy érzem nem lényeg leírni. Felnőtt korú vagyok. Nem vagyok egy nagy party arc, 2x vtam eddig életemben bulizni, de nem jött be. Én kultikusabb helyre vágyom ahol lehet olyan embereket megismerni ahol tartós barátságok tudnak kialakulni. Olyan emberekkel szeretnék megismerkedni akikkel el lehet menni vmi csöndes étterembe, filmet vagy focit nézni. Eddig nem nagyon sikerült barátkoznom, mert mindig elterjedt a suliban az a tévhit rólam, hogy antiszociális vagyok. Ez nem igaz csak 1xrűen nem értek az emberekhez, nem tudok barátkozni. Sajnos a suli már kiesett és rá kellett döbbennem, hogy az emberek többsége csak dolgozik látástól mikulásig és szabadidejében bulizik a már meglévő társaságával amit még gimiben szedett össze. Viszont mivel nekem ez nem sikerült, magamra maradtam. 2 helyet ismerek csak: A SZAFT meg a baptista gyülekezet. Az animékat ki nem állhatom és ateista vagyok, tehát ezek sajnos nem jöhetnek szóba. Milyen helyek vannak még Szegeden? Kerestem Googleban, de az 1. 5 oldalon csak egyetemi és nyugdíjas bukkant fel, utána ráhagytam.

2013. okt. 31. 12:11
 1/3 Zakathol ***** válasza:
Csak egy észrevétel. Ha a suliban sem tudtál barátkozni, akkor miből gondolod, hogy most fogsz tudni?
2013. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy ha olyan emberek között vagyok akikkel van közös érdeklődés, téma akkor jól kitudunk jönni. A suli óta rengeteget foglalkoztam a témával, sok mindenre rájöttem és úgy érzem már képes lennék barátkozni. Am. is legalább meg kell próbálni, nem? Nem szeretem a sült galambot várni!
2013. okt. 31. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szegedi vagyok és már egy csomót gondolkoztam ezen.


Igazából a legjobb esélyed egy olyan hely, ahol valamiféle verseny zajlik. Diszkóba, buliba ne kényszerítsd magad, ha megalázónak érzed.


Oda nincsen alsó korlát, hogy kiket engednek be.

Viszont egy verseny totál más. Mindenki azonnal láthatja, hogy kinek milyen képességei vannak, így egy mérkőzés után elkerülhetetlen a beszélgetés.


Továbbá ott nem lehetnek jelen a majdénmegmondomafrankót emberek, akik mindig a hierarchia legalján vannak - azaz a selejtek (mint ezen az oldalon). Mert ahhoz, hogy versenyben maradj tudni kell vesziteni.


Eddig jutottam. Amire gondoltam még az az, hogy olyan helyekre kell menni, ahol irreális összegű belépőt kérnek, ennélfogva a fent említett emberek talán kisebb valószínűséggel lehetnek jelen - de ebben annyira nem vagyok biztos.

2013. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!