Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális reakció? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hiába tetszik nekem a férfi, hiába vonzódom hozzá nem tudom kimutatni az érzéseimet neki. Mindig hideg, távolságtartó leszek vele. Szerintem így azt üzenhetem, hogy nem akarok tőle semmit sem. 22 éves vagyok és még sohasem volt barátom. Lehet ezért.
2013. okt. 30. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelmű. Senki nem szereti a "jégkockákat".
2013. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz az ilyen lányokról akik így viselkednek?
2013. okt. 30. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
begyöpösödött életre alkalmatlanok, üres, érzelmek nélküli bábok!
2013. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nos igen a sok partyr*bancot meg partyarcokat bárd-al szét csapnám egyenként mert nem jók semmire
2013. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég esélyes, hogy ezért. Ha elüldözöd a jéghideg merevségeddel, akkor ne csodálkozz :) Tanulj meg mosolyogni, és szemmel/mosollyal "szexelni" :)) (flört ;) )
2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt szokták amolyan "ijedős kezelés"-nek nevezni. Egy természetes viselkedés az emberi testben, hogy ha valakit szeretnél megkapni, akkor félsz az elutasításától. És azért hogy ne utasíthasson el, ezért nem adod meg neki a lehetőséget sem rá hogy akár igent mondjon, akár nemet. És ez egy nagyon gyakori jelenség. Olyan, mint amit az általános iskolásoknál szoktak mondogatni a kicsik, hogy "ha egy srác szivat téged, az azt jelenti bejössz neki". Ez ugyanaz, csak kicsit másképp. Alap emberi tulajdonság, hogy a hódítás/csábítás folyamatát az ellenkezője képpen végzed.
2013. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!