Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak a lanyok felhabor...

Miért vannak a lanyok felhaborodva, hogyha par nap beszelgetes utan kiderul, hogy van parjuk, akkor már nem akarok veluk beszelgetni es jopofizni?

Figyelt kérdés
Mindig igy jarok. Par nap cseveges es jon a derult egbol villamcsapaskent, a van pasim szlogen. Utana mar nem irok nekik es nem akarok nekik telefonalni sem. Stb. Aztan meg fel vannak haborodva, hogy en is csak azt akarom, meg csak arra kelenek nekem. En vagyok a szemèt szerintuk. Pedig en nem szeretek lenni a 2. a sorban egy diszpinty mogott, mert nekem nincs baratnom
2013. okt. 31. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a lányok csak barátkozni szeretnének, és rólad is ezt gondolják, vagy ezt sugallod.

Ha te csajozási céllal kommunikálsz velük, akkor ezt az elején tisztázni kéne. De szerintem lehetnél nyitottabb másra, barátkozásra is, mert ha sikertelen vagy a nőknél, pont tudnád "tét nélkül" gyakorolni.

2013. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem titokban arra vágynak ,hogy jól megkettyintse őket valaki pasijuk háta mögött...Ne add fel , legyél LatinLover
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én éppen ilyen okokból mindig csekkolom Facebookon a családi állapotukat, de ha ott nincs is fent akk. ismerősöktől kiszimatolom, ha meg ez se megy akk. szimplán rákérdezek és elkerülöm a felesleges érzelmi csalódásokat. Javaslom Te is tedd ezt!
2013. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a felháborodásod, velem is csomószor előfordult már ez, hogy a csaj egészen véletlenül elfelejtette megemlíteni, hogy van pasija, majd értetlenkedik amikor neked nem tetszik.


Csomó csaj csinálja ezt, mert betegesen fél az egyedülléttől, hogy csak akkor dob valakit amikor már a következő biztos.


Illetve azzal is gyakran találkozok, hogy csaj azzal kezdi, hogy van pasija de már nem érzi jól magát vele stb., de amikor kérdezem, hogy miért van vele csak tárogat. Persze azt már nem veszi észre mennyire unszimpatikus ez, mert simán megcsalná a párját és nem érti miért van pattintva.


Ami a gusztustalan az egészben, hogy ezek a csajok úgymond megússzák a dolgot, mert ugye ők diktálnak, a sok faszinak meg annyira kell a suna, hogy bevállalja... pfff

2013. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan, visszaelnek vele, hogy teljhatalmu feminizmus van, es akinek puncija van aze a vilag.
2013. okt. 31. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz rákérdezni, hogy van-e barátja?
2013. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!