Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar a lány? Tényleg ez...

Mit akar a lány? Tényleg ez jön be neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki folyton lóg a nyakamon. Egyáltalán nem ronda vagy ilyesmi, csak egyszerűen bosszant a sok beszédével. Folyton lerázom. Mindig találok valami ürügyet és lelépek. Ilyenkor egy kicsit durcás arcot vág, de legközelebb sokkal nagyobb lelkesedéssel jön oda. Mit akar? Hogy nyugtassam le?
2013. okt. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
dugd meg, úgy lenyugtatod
2013. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mit, hanem kit akar? téged
2013. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: dehogy dugom meg... utána még jobban rám kattan és komoly kapcsolatot akar. Vele nem bírnék ki ilyesmit.


Én huszonhárom vagyok, ő húsz (azt hiszem).

2013. okt. 31. 16:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval kéne egy tipp továbbra is. Más srácokkal simán összejöhetne. Viszont én nem akarom megbántani. Szexen kívül nem akarnék tőle mást (azt is úgy, hogy betömöm előtte a száját egy ronggyal :P).
2013. okt. 31. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:

én 23, a srác 22 volt, a szitu ugyanez, mindig lerázott, én meg annyira akartam vele lenni, hogy újra és újra oda mentem hozzá


Vagy kerüld el a lányt ha nem akarod megbántani, vagy amikor más nem hallja mit beszéltek, mondd meg neki finoman de egyértelműen, hogy nem szeretnéd ha hiú ábrándokat kergetne.


Szerintem inkább a második a jobb, mert így ha újra összefuttok valahol, nem fog újra reménykedni, hogy mégis esélye van nálad, másrészt leszáll rólad és kerülnöd sem kell. Ha meg más miatt lóg rajtad, akkor meg fogja mondani, hogy félreértettél valamit. :D De tényleg inkább beszéljétek meg.


második válaszoló voltam

2013. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jé velem is van hasonló, a lányt szándékosan elkerülném, erre megáll babrálni a ruháját, persze így már beérem, egyből elkezd nekem pofázni XD de mi a jó francot keresi az én taársaásgo, amikor olyan ronda vagyok, hogy arra szó sincs XD
2013. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!