Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány nem szép és...

Ha egy lány nem szép és túlsúlyos, akkor is miért várja el, hogy csak olyan pasik próbálják meg őt becserkészni, akik megfelelően sportosan és helyes arcúak?

Figyelt kérdés
Mert ez így igazságtalanság. Ez jellemző legtöbbször és ugye mindig van egy-két pasi, aki betalál, így a nem vonzó srácok lemaradnak ezekről a lányokról is legtöbbször és magányosak maradnak.
2013. okt. 31. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van :(
2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt én is látom, csak ugye ez nem megoldás erre a helyzetre. Egyre gyakrabban látni, amint nem túl szép arcú és jó néhány plusz kilóval bíró lányok helyes pasival mennek kézen fogva. Illetve egyre kevésbé jellemző ez fordítva, hogy ronda és kövér pasik csinos lányokkal. Mármint a fiatalabb korosztályt tekintve. Idősebbek között, 35 felett már más a helyzet, de az most nem ide tartozik.
2013. okt. 31. 21:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Az sem biztos, hogy jó, ha azt mondjuk, hogy mert nem számít a helyes pasinak a csaj külseje, hanem a belső értékeire hajt. De akkor fordítva ez miért nem jellemző annyira?
2013. okt. 31. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki enyhén túlsúlyos (lány), és kockás hasú pasija van. Ilyen az élet... :/
2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért, Kennek csak Barbie lehet a barátnője?:D

attól még hogy ő sportol, mész lehet, hgoy szereti a sonkákat egy lányon... meg lehet neki az az arcberendezés jön be

nem fog elfogyni sem a pasi, sem a nő, és aki nem kategorizál "szép és csúnya" csoportba, az találni is fog magának olyat, aki tetszik neki külsőre, és akinek ő is tetszik:)

2013. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez tök hülye sztereotípia, hogy vékony lánynak vékony pasija, kövér lánynak kövér pasija lehet.


Ha azok a lányok akik tegyük fel nem is olyan szépek még arcra sem, mégis el tudják hitetni a környezetükkel meg a jó pasikkal, hogy jól néznek ki, azok meg is érdemlik.

Igenis ki kell használni a lehetőségeket.


Én sem vagyok a vékonyságomról híres, mégis olyan pasik forognak körülöttem, hogy csak na. Akkor miért ne éljek a lehetőségeimmel?

2013. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert felszínes vagy, nem csípem az ilyen lányokat, akiknek a külső a minden.
2013. okt. 31. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom magam felszínesnek. Nem fogok nemet mondani valakinek aki nem mellesleg bejön, mert nem is ismerem. Honnan tudod, hogy a jó külső bunkó belsőt takar? Nem vagyok előítéletes, ha más sem az velem...

Nos rólad ezt nem lehet elmondani...... :)


Ahelyett, hogy itt siránkoznál hogy a jóképű pasik elveszik még a ronda csajokat is előled kimozdulhatnál valamerre és talán több esélyed lenne.

2013. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!