Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk (főleg)! Ha egy lány...

Fiúk (főleg)! Ha egy lány tetszik nektek de egyáltalán nem ismeritek, akkor nem mutatjátok ki, vagy ha tetszik mindenképp kimutatjátok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, de csak látásból ismerem, még csak köszönőviszonyban sem vagyunk, de egy suliba járunk, így sokat látjuk egymást. Nem tudom tetszek-e neki, mert barátnőm szerint viszonylag sokszor rám néz, és most nem tudom hogy csak fél azért nem mutatja ki, mármint azzal hogy mosolyogna vagy köszönne, vagy odajönne, vagy azért nem csinál semmit mert nem tetszek neki? Szerintetek ha tetszenék neki biztos hogy kimutatná? Ti hogy vagytok vele?
2013. okt. 31. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
emberfüggő én sajnos ha vadidegen környezetbe van akkor valószinü hogy csak rámosolyognék ha éppen fáradt vagy éhes avygok akkor meg semmi de ez ember függő van ismerősöm aki odamegy ismerkedni van olyan is aki meg gy megnézi az illetőt hogy már neked kinos ha nem vennéd észre xdxd
2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress egy normális pasit
2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg emberfüggő,tudok olyanról akinek meg se kottyan a dolog,de például nekem nem biztos,hogy menne a dolog.Odamenni hozzá csak úgy,meg köszönni rá mikor nem is ismerem,hát úgy nem igazán.Ha tényleg tetszik a hölgy,és látom rajta is az érdeklődő tekintetet,illetve nem a barátnőivel röhögcsél,hanem egyedül van akkor odamegyek szívesen,egyébként nem igazán.
2013. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy van vele, hogy "íme egy k_rva".
2013. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 már elnézést.. de miért lenne így vele?
2013. nov. 1. 00:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet hogy tetszel neki, de ha nem nagyon ismer valószínű hogy nem mutatná ki. A "barátnőm szerint" részből azt tippelem hogy ritkán vagy egyedül, és ha nem ismer nem hiszem hogy le akarná égetni magát több ember miatt.

- Szerintem suli után valamikor várd meg egyedül, köszönj és mosolyogj rá, és ha kettesben vagytok szerintem már bátrabb lesz, és negatív kimenetele ennek nem lehet.

2013. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 6-os nagyon jól beszél,ott a pont. :)
2013. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van benne valami:)
2013. nov. 1. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg te odamenni hozzá valamilyen oknál fogva, ne félj bármilyen hülyeség miatt is odamehetsz hozzá, nekünk fiúknak ez nem tűnik fel :D

Esetleg facebookon ha ismerősöd valami hülyeség miatt írj neki. Hajrá :)

Simán lehet hogy tetszel neki, csak nem tudja hol kezdje el.

2013. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!