Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar a nő szerintetek?

Mit akar a nő szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondja, velem nem tudna elképzelni egy kapcsolatot. Vonzódunk egymáshoz, nagyon jól elvagyunk. Egy ideig győzködöm, de hajthatatlan. Aztán mondom rendben, felfogtam, többet nem győzködöm. Erre azt mondja: "azért ez még nem végérvényes". MIT AKAR A NŐ?

2013. nov. 1. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen a nem, nem az igen és a talán is nem.
2013. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tartani téged :) Még akar válogatni, nézelődni, de tök jó, hogy te füttyszóra ugrasz, és ott vagy kéznél, ha mégis te lennél a kiválasztott.
2013. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném.
2013. nov. 1. 08:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, h Sir Butchernek igaza van. A másik lehetőség, h rondának tart, és esze ágában sincs összejönni veled soha, csak jót tenne az egójának, ha továbbra is hajtanál rá, és ezért mondja ezt.
2013. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek ment a nem hinném. Második: ja lehet ez van, szerinted érdemes talonban maradni, vagy inkább keressek mást? Én eléggé szenvedek ettől.
2013. nov. 1. 08:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Rondának biztos nem tart, attól nem félek.
2013. nov. 1. 08:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokban is a segítségére voltam, amiket nem sokan tennének meg,és segítség nélkül elérhetetlen lett volna számára. Azt gondoltam, ezután komolyabban gondol kettőnkre, de ezek szerint nem. És itt most nem anyagiakra gondolok, annál sokkal értékesebbre.
2013. nov. 1. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Kihasznál. Tudja, hogy te segítesz neki, ma szarban van, emiatt azt akarja, hogy továbbra is a rendelkezésére állj, ha van valami gond. Ha végérvényesen elhajt, akkor tudja, hogy ezt bebukta, emiatt hiteget, hogy hamis reménnyel tápláljon.
2013. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kihasznál és hiteget...

Legyél észnél és felejtsd el ezt a nőt...

2013. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőled semmit sem fog. Nem vagy a szemében férfi és kész.
2013. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!