Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti odamennétek egy lányhoz,...

Ti odamennétek egy lányhoz, aki szinte 100%, hogy nem ott lakik, ahol ti? 14/F

Figyelt kérdés
Voltunk az őszi szünetben egy welness hotelben az ország másik felében, és ott volt egy lány aki nagyon jól nézett ki, de nem mentem oda hozzá, mert úgy voltam vele, hogy biztos nem ott lakik, ahol én. Ti odamentetek volna?

2013. nov. 1. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda. Egy hülye kérdés megeresztését veszítetted volna el, és megismerkedtél volna valakivel.
2013. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát hogyha nem mész oda egy lányhoz se aki nem ott lakik ahol te, akkor hogy lesz barátnőd? elöbb nemhiszem hogy odaköltözik valaki hozzád és utána ismernéd meg....
2013. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha odamentél volna hozzá, akkor tudnád a nevét és a számát, beszélhetnél vele továbbra facen vagy telefonon, lehet hogy közel is lakik hozád, hogy teljesen véletlenül hatalmas szerencsével egy városban is, vagy legalább egy megyében. De már sosem fogod megtudni...
2013. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!