Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell ismerkedni egy...

Hogyan kell ismerkedni egy fiúval (először még csak facebookon )? Mit szeretnek a fiúk, ha milyen egy lány belsőleg? 16/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél normális. Ne túl rámenős mert még azt hiheti hogy ku*va vagy. legalábbis sok pasi nem szereti azt. Add magad azt szeretjük. Ha tetszel egy pasinak onnan nyerő a helyzet. Nehezen ronthatod el.
2013. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kedves es erdeklodo az mar jo
2013. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy eléggé meg akartam neki felelni és most rájöttem hogy ez nem jó ötlet... 3x beszeltunk eddig és elege ezt a benyomást keltettem

.Ezt még helyre lehet hozni??

2013. nov. 2. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt,miért nem lehetsz az aki vagy? Nekem csak az tetszik,aki megmeri mutatni magát.Nem arra vagyok kíváncsi hogy mit tud eljátszani,és milyennek mutatja magát.Ha önmagad vagy az a jö,ennyi.
2013. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit "megvaltozol" az csak nem olyan feltuno es helyrehozhato
2013. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az hogy ön magam vagyok.. És én meg ilyen vagyok

.

2013. nov. 2. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor maradj amilyen vagy az a legjobb nem kell szineszkedni
2013. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gáz hogy még a számát sem adta meg??
2013. nov. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!