Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy vélekedtek arról, hogy a...

Hogy vélekedtek arról, hogy a nő - amíg udvarol neki a férfi, addig - félrekettyint minden hétvégén többször is? Ez etikus?

Figyelt kérdés

Félrekettyintésnek számít-e egyáltalán? Mert nyilván van egy pasas az életében, aki szeretne tőle többet holmi alkalmi kapcsolatnál, és ezt a nő is tudja, ráadásul ő is többet érez (saját maga állította), ám - nem tudom mi okból, vagy mi célból - a nő nagyon szeret flörtölgetni, ismerkedni, és sajnos "az" is megtörtént párszor az elmúlt 2-3 hétben. Elvileg ez egy alakuló kapcsolat, de ahogy tapasztalom a gátlástalanságot, a pofátlanságot, a szemérmetlenséget és a nőietlenséget, szerintem nem marad az.


22/F.


2013. nov. 2. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a csaj egy ipari hulladék!!

keress mást!

2013. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 vakondka ***** válasza:
Felejtsd el örökre a nőt.
2013. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem téged akar!!Az tuti!!
2013. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért nem fektetted le? 2-3 hát ehhez bőven sok.
2013. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hét
2013. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez egy k.rv.!!


Hagyd a 3,14csába, nem ér annyit!

2013. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! El is felejteném, ha nem írna minden nap sms-t, ha nem hívogatna, ha nem írna fb-n, hogy mennyire hiányzok neki, és mindig együtt szeretne lenni velem. 75 km-re lakunk egymástól és a hétvégénk úgy alakult, hogy most nem tudok vele lenni.
2013. nov. 2. 23:06
 8/17 anonim ***** válasza:
a szexet elmondta magától?
2013. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"El is felejteném, ha nem írna

minden nap sms-t, ha nem hívogatna, h"


Én ignorálnám.

Hazudik!

Ha "hiányoznál" neki nem k.rn@ félre!

2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, de vettem a lapot, hogy megtörtént. Felhívott 3 hete hétvégén vasárnap délelőtt, hogy elment egy buliba valami régi ismerősével, sokat ivott, de ne féljek, mert nem történt semmi rossz. Ezt 2 másodpercbe elhadarta. Ezt még elhittem valamennyire de már gyanús volt. Múlt hétvégén egy ottani városba lakó haverom felhívott, hogy miután hazajöttem tőle, elment bulizni, és kavart a bátyjával. Most hétvégén elvileg holnap megyek hozzá délelőtt, de a barátnője olyanokat rak ki fb-ra hogy ma is jó buli lesz, pezsgőzni fognak meg ilyesmi..
2013. nov. 2. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!