Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy fiúra többször...

Lányok, ha egy fiúra többször is néztek, legalább 3-4-szer összefut a tekintetek a sráccal és egyszer kicsit elmosolyodtok is, az mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem ne elhülyéskedni, tényleg komolyan érdekelne, hogy ilyenkor mi játszódhat le egy lányban.
2013. okt. 22. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beléd lát, nem tudsz lrejtőzni előle:D
2013. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vagy azt hogy ari és tetszik, vagy nagyon hasonlít valakire, aki bejön.
2013. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát bennem ez:

Úristen...milyen helyes. Ahwww. Jézus istenem.Észre vette h bámulom....:$ (Kínos mosoly)

Elfordulás...Visszapillantok,h vajon engem néz-e...ha nem,akkor az rosszul esik,ha igen zavarba jövök mert azt hiszem tetszek neki.

2013. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azt jelenti nagyon tetszetős a srác. :)
2013. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, én valami bűnronda gyerek vagyok. Szóval most elgondokozatott nagyon, utoljára már nem is tudom hány éves mosolygott rám egyértelműen egy szép lány, fura, mert ő is szép volt, meg ez a mostani lány is, de én mindig ronda vagyok.
2013. okt. 22. 22:18
 6/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Úgy tűnik, ő nem látott rondának. :)
2013. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert nem vagy ronda, csak te képzeled
2013. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na és ahhoz mit szóltok, hogy már nem is tudom hány szép vagy kevésbé szép lány nevezett rondának, többnyire face-en?
2013. okt. 22. 22:24
 9/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése.
2013. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha csak nézett volna, akkor még az is lehetne, hogy azért, mert elmondásod szerint ronda vagy. Én pl ha valakin van valami nagyon furcsa, azt néha megbámulom.

De így, hogy rád is mosolygott, valószínű, hogy bejössz neki.

2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!