Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy évfolyamtársam, aki...

Van egy évfolyamtársam, aki tetzik nekem; kedves, intelligens és vicces. Egy sulis lengyel úton ismertük meg egymást. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Sokat nevettünk együtt, beszélgettünk is, és nagyon szimpi. Ő matek tagozatos, én nyelvi. Próbálkozzak azzal, h magyarázzon el nekem vmit? :DD

2013. nov. 3. 12:05
 1/2 dorika18 válasza:
Szerintem inkább próbálkozz azzal, hogy kitudakolod mit szeret az illető és arról próbálsz meg vele beszélgetni. Ha sok a közös témátok úgy is beszélgetni fogtok és azt érezni fogod ha bejössz neki vagy sem. Előbb utóbb jelét fogja adni mit érez irántad.
2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem menny oda hozza valamit megkerdezni es akkor legkozelebb csak szimpla odamesz es akkor mondjuk elhivhatnad valahova vagy csak beszelgettek es megismeritek egymast:)
2013. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!