Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Járnátok olyan fiúval?...

Lányok! Járnátok olyan fiúval? Aki érzelmes, tud zenélni, normális, vicces, meg tud titeket védeni.

Figyelt kérdés
Sokkal másabb vagyok mint a többi fiú...ha kíváncsiak vagytok hogy miért akkor le írom :)

2013. okt. 10. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy másabb, csak az érzed. Ha meg érzelmes vagy, akkor már a lányok szemébe nem vagy férfi. Rászoptál, és ezt nem kötekedésből írtam, hanem mert így van! Ha meg nem hiszed el majd rájössz.
2013. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudod nem olyan érzelmes vagyok hogy el sírom magam amikor nézem a Titanicot..hanem tudok sajnálni emberek és együtt érezni velük nem úgy mint a többi
2013. okt. 10. 17:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert ... :) Nem változtat a véleményemen.
2013. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első, 1. hogyne, az érzéketlenek szeretjük, ez egyértelmű. Az olyan szexi.

-.-"

2. Honnan tudod, hogy nem másabb, ismered őt?

2013. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A más nem fokozható.
2013. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jajj ne álltassuk már magunka. A kamaszok 99% azt gondolja magáról hogy más ... miben? Ő azt hiszi hogy valami brutális erkölcsi érték renddel bír. Így van? Már csak a védelmi reakcióján létszik. Esetleg zseniális akkor? Nem hinném mert akkor kvára nem ilyen dolgokkal foglalkozna.


Figyelj drága. Tudom hogy úgy gondolják sokan hogy a lányok a romantikát az érzéseket szeretik. Nem általánosítok mert biztos van ilyen. Csak kedvesem a túlnyomó többség kihasználja és átveri, kigúnyolja az ilyeneket, mert szerintük ha egy fiúnak vannak érzései, és kimeri mondani esetleg mutatni(Nem a titanicon sírásra gondolok) akkor már egy papucs lelki szenny. Ezt kb az összes ismerősöm megmondja, én is, és az oldalon is bőven látsz rá példát.

2013. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez mind lényegtelen a lányok számára. Csak az számít nekik, h jól nézel-e ki.
2013. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi a sz**ert rinyáltok állandóan hogy a pasik érzéketlenek??
2013. okt. 10. 17:15
 9/20 anonim ***** válasza:
személy szerint járnék olyan sráccal,az alap hogy normális legyen és meg tudjon védeni, imádom ha egy srác tud zenélni(pl gitár, zongora, ének, stb), ha vicces akkor az + pont, ha érzelmes az nem baj de ne sírja el magát minden törött lábú kiskutya láttán...
2013. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert ők sem tudják mit akarnak. Illetve sokan vannak akik élvezik hogy játszanak velük. Ilyen a világ barátom, hozzá kell szokni és meg kell válogatni az embereket. Viszont előre leszögezem, hogy még így is érhet csalódás :)
2013. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!