Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a társkereső...

Mi a véleményetek a társkereső oldalakról? Tapasztalatok, történetek ilyen randikról?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam felregisztrálva sehol. Mindig elítéltem a párválasztásnak ezt a formáját.

Igazából lenne időm randizgatni, és most valahogy kiüresedett az életem.


Mára már egészen elfogadott lett a netes ismerkedés (főleg hogy az emberek nem mernek élőben odamenni a másikhoz..).

Tehát ma már nem "gáz" fent lenni ilyen oldalon? aki fent van, titkolja, vagy akár elmeséli bárkinek?


Hogy zajlik egy ilyen randi? Nem szokott nagy csalódás lenni? Az ilyen emberek folyamatosan randizgatnak, vagy csak néha?

Hosszú, vagy csak egy éjszakás kapcsolatot keresnek az ilyen oldalakon? Ismerősötöket találtátok már meg?



2013. nov. 3. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem beváltak az ilyen oldalak, élőben sosem ment az ismerkedés, mert akinek bejöttem annak volt pasija vagy valami más okból nem jött össze
2013. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a társkeresőkőn 1-2 éve vagyok fennt, és ahogy jöttek az újitások már nem járok fel azóta. Sok lány vissza utasított, ha 1-2 összejött akkor is távkapcsolat volt. Sok lány tetszet meg jött be nekem, de vagy nem feleltem meg nekik, vagy volt alakuloba kapcsolatuk,vagy volt pasijuk.
2013. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok, nem szoktam nagy dobra verni, de nem is tagadom, ha rákérdeznek.


Igazából még soha nem jött össze semmi, igaz nem is voltam túl aktív, csak nézegetni szoktam lányokat; de nem volt eddig túl sok látogatója a profilomnak.


Ha átlagos a külseje valakinek, akkor szerintem esélytelen egy kapcsolatra ilyen úton szert tenni, sajnos. :(

2013. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!