Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Késő este mentem haza egyedül az utcán (bár hozzá teszem nem nagyon szoktam) , amikor egy pasi megszólított. Eleve félek a sötétben, és úgy, hogy ott volt az a pasi is, nagyon beszartam :( Utánam jött, kissé gyorsabban, mint én, mire elkeztem futni, mire utánam futott és kérdezte, hogy zavarhat e egy pár percre (???), mondtam neki, hogy neharagudjon, de nagyon sietek, de még mindig jött utánam, de hála az égnek valahogy sikerült leráznom. Ilyenkor jól jön, ha ott a pasid, de nekem nem volt ott :(


Valaki, hasonló helyzetben mit csinált ? Fiúk vélemény is érdekel, ha van tanácsuk.

Köszi előre is !



2013. nov. 3. 17:05
 1/8 ASOT ***** válasza:
Van akiket az sem érdekel ha ott van mellette a pasija leütik azt meg van oldva.
2013. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1# ha olyan pasija van akit csak így le lehet ütni akkor meg is érdemli
2013. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden esetre vigyázz magadra!!! kérj meg ha van rá lehetőség h kísérjen valaki haza. Nem akarlak rém történetekkel traktálni :( 18/F
2013. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

hát istenem dehát van olyan...

nem mindig az a pasi az erősebb aki nővel van.


pehh ha így van

2013. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na de mit csináljak ? az rendbe van, hogy vigyázzak magamra, de azon kívül ? :)

amúgy 16/L

2013. nov. 3. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy paprikasprayt, nyúlj bele a táskádba, várd meg, amíg elmondja amit akar, ha nem tágít, akkor vedd elő és fújd az arcába.
2013. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paprikaspray.
2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ! Jó ötlet ! Köszönöm !
2013. nov. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!