Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik...

Van egy lány aki tetszik szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 vagyok elhitetik már nem vagyok ebbe a nagy facebook lázba mint a 15 16 évesek de láttam egy lányt egy városba lakunk és annyira tetszik ,hogy az hihetetlen okos szép és nem ez a plázacica, de egyszerűen nem tudom hogyan ismerkedhetnék meg vele mert nem tudom hova jár ,hogy esetleg élőbe be tudnék próbálkozni csak itt facebookon láttam de ha most simán bejelölöm az szerintem "parasztság" mert biztos azt hiszi csak az a tipikus hülye vagyok aki ismeretlen csajokat jelölget ,hogy több ismerőse legyen írjak neki üzenetet vagy mit csináljak ?

2013. nov. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
írj neki, kérd el a számát és hívd fel
2013. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy egyszerűen nem tudom hogyan kezdjem vagy mit irhatnék neki ,hogy ne legyek az a nagyon rányomulós de ugyanakkor ne is tűnjek nyápicnak :D
2013. nov. 3. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát jelöld be és írj valami kísérőszöveget, hogy szimpatikus neked és szívesen megismernéd.
2013. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Saját magadnak válaszoltál a végén :) Írd le neki, hogy nem azért jelölted be, hogy n+1 ismerősöd legyen, hanem mert láttad múltkor, és bizony tetszett a látvány :D Hívd el valahova, ha azt sem tudod, hova jár, pont ideje megkérdezni őt :D Sok sikert ;)
2013. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!