Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg lenne a srác?

Meleg lenne a srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm és az a baj, hogy mindig azzal hárítja el a találkozókat ha lenne valami vagy hívom valahova, hogy érettségire kell tanulnia vagy pedig kutyázik.. már kezd belőle elegem lenni, csak játszik az idegeimmel? Nem felvágásból, de jól nézek ki, kerületi szépségversenyen is dobogós voltam... már nagyon kívánom a srácot, segítsetek :) 18 évesek vagyunk.
2013. nov. 3. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. honnan tudjuk? te ismered. Lehet, h nem jössz be neki, vagy nem akar egyszerűen kapcsolatot. :O
2013. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivat! Hogy ne szállj el! :)
2013. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki__szott önző vagy, ugye tudod? Mellesleg csak nem vagy annyira szép, ahogy beképzeled.
2013. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív...a szépségversenyekről is meg van a véleményem, a dobogósok között ritkán van aki tényleg szép(szerintem!)A másik dolog pedig,hogy valakinek nem csak a külső számít ;)
2013. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jössz be neki csak nem akar bunkó lenni azzal h ezt közli veled.(talán)

Mert lehet azt gondolja h megsértődnél.

Am meg ki terjeszti ezt az ostobaságot h valakinek nincs párja az már meleg v leszbikus.


Lehet h aszexuális ők nem éreznek vonzalmat.

V lehet h v mi más fontosabb számára mint te. Mondjuk talán a tanulás mert nem cseszné el a jövőjét és lehet diplomát szeretne.


Vagy válásos és házasság előtt nem élne nemi életet illetve csak a feleségével tenné.

Aki lehet nem te leszel.

Vagy lehet kocka v csak nem társasági lény és olyan magának való...


Szerintem lépj tovább és keres másikat, nem tom mi az oka h menekül előled, de biztos nem poénból teszi.

2013. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd keres ő ha akar tőlem valamit, elvégre ez nem is az én dolgom nőként.


3# Gratulálok, hogy sikerült ezt megállapítanor egy 8 soros kérdésből! Őszintén, le a kalappal.


Én is egyetemre megyek, én sem akarom elcseszni a jövőmet!

2013. nov. 3. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem kizárt.

De magamból kiindulva, olyan, mint én,

habár én ténylegesen meleg vagyok,

de vannak forrófejű srácok, amit a fejébe vesz annak úgy kell lenni.

Tehát, nem meleg, csak szégyellős stb. tudom jól, én is voltam gimis, igaz még mái napig ilyen kis csendes zárkózott vagyok..

A lényeg, a türelem rózsát terem, ha szereted vársz rá, s megérted hogy nem könnyű neki.

Aztán így is játszhatsz, hogy leírod neki ugyanezt a kérdést.

Mindenesetre kitartás, a pasik pasik, attól független hogy meleg-e vagy se, igazi személyiségek;)

19/F

2013. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!