Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik a nyavajgó vagy pedig...

A pasik a nyavajgó vagy pedig az nyugodtabb de okosabb nők mellett érzik jobban magukat? A pasik mindig szeretnek készenlétben állni vagy nyugiban lenni kooperativan? Miért?

Figyelt kérdés

Nyavajgó: nem tetszik neki ez meg az, nincs kedves semmihez, kényeske, nem akar barátaiddal találkozni, nem szereti, ha a barátaiddal vagy, de nem annyira hisztis, de bombanő.

Nyugodt: okosabb, gyorsabb gondolkodású, probléma megoldó, saját elfoglaltságai is vannak, vita esetében inkább megbeszél valamit kompromisszumot kötve, nem néz ki annyira jó, talán kicsi fölösleg is van rajta, nem mindig van a top-on, átlagos



2013. nov. 3. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt. Ki az a bolond, aki nyavalygót választ, csak azért mert szebb? Azt max dugni jó.
2013. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Unvisible válasza:
Majd ha látom és ismerem őket eldöntöm.
2013. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"un"visible?
2013. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YuY ***** válasza:

Nekem volt ez is, az is...

A nyugodtabb hosszú távon jobb. A nyavajgóval nem lehet megjelenni, nem lehet neki megmagyarázni miért mész el valahová nélküle, pontosan azok igazak rá amit leírtál.

2013. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nyavalygó is lehet okos szerintem. Én összetettebb lányokra bukom csak. Olyan csajjal nem foglalkozom, akinek egyébként bárki más is elég jó, csak valakit lehessen toszogatni (na az nem én vagyok). Az elsőről kicsit ilyesmi benyomásom van, de lehet, hogy félre értem a kérdést. De az nem zavar, ha egy lány mindenképp konfliktust akar egy szintig, mert az azt jelenti, hogy majd békülni is muszáj lesz :DDDDD
2013. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éljen a nyavajgó!
2013. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!