Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-15 ÉVES FIÚK! Szerintetek...

14-15 ÉVES FIÚK! Szerintetek egy lány mitől néz ki jól? Mitől szimpatikus? Miért járnátok vele? Normális válaszokat, légyszi

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca
2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha feláll rá a farkam ruhában is :P
2013. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dragonkalo ***** válasza:

Mitől néz ki jól?Hát ez mindegyik lánynál más.

A stílusa,személyisége,nevetése,arc formája.Ezek jelentik nekem a szimpatikusságot.

Azért járnék vele,mert 1.elsőre szerelmes lettem bele.

2.Egy idő után többet akarnák.


15/F

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát ez mindekinek más. :) Nekem pl a szőke csajok tetszenek jobban...Hát a csaj legyen kedves,szép,aranyos,és testre se legyen rosz...Nekem kb ennyi..ja és ne legyen k****..

Mert manapság nagyon sok van.. -.-

És hát h miért járnák vele..az szerintem lehet szerelemből is meg hogy valaki tetszik...És azt mondod h ő kell.. :)

15/F

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a full tökéletes lány ilyen:

Belsőleg legyen őszinte és megbízható (lehessen rá számítani), lehessen vele normálisan beszélgetni, de hülyéskedni is :D


Külsőleg legyen az arca szép és letisztult, ne legyen túlsúlyos de anorexiás se. És azért az sem árt ha van melle (nekem a kisebb és a közepes méret jobban bejön).

Öltözködjön divatosabban és nőiesen.

2013. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
..de az se gáz ha 1-2 szempontnak.nem felel.meg :D
2013. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az #5-ös válaszoló (Shajt) leírta nagyjából.


Annyival egészítem ki, h tudja mikor kell komolynak lenni és mikor lehet hülyéskedni/viccelődni. + Legyen egy meghatározott, viszonylag normális stílusa, de ne ilyen h 'Rocker vagyok, csak rock zenét és csak a fekete ruhákat szeretem'. Tehát a stílusa, lehet egyszerű is, csak lehessen rá azt mondani h ez Ő, szval inkább egyéni legyen. Lehet divatos is, csak vigyen bele vmit amit ő adott hozzá, kreativitással.

De ez mind csak külsőség szinte.

+ Ha nincs pasija és szeretne ismerkedni/levelezni ír egy orivátot!


15/f Bp

2013. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*privátot
2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen kedves,jòhumorù,őszinte.Külsőre legyen szép az arca de belsőre tökéletes lánnyal már akkor is járnék ha az arca teljesen átlagos.Azért az alakja legyen jò,legyen feneke:P
2013. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!