Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnek olyan...

Hol ismerkedhetnek olyan pasival aki nem akar szexelni? Csak kajalni moziba menni dumalni egyebek

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 00:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Nekem jó lenne egy ilyen lány barát, merre laksz? :)
2013. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
OLYAN PASI NINCS :DDDDDD
2013. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Utálom a szexet asexualis vagyok.és minden pasi dugni akar ezt latom es unom. Ilyenekkel talakozom akik dicsergetnek hogy a bugyimba masszanak.nekem olyasvalaki kéne aki nem akar szexelni mondjuk pl impotens nem megy neki a dolog de jo fej és megyünk ide oda. Pl mouiba trófeába meg minden mint mások strand egyebek
2013. nov. 4. 00:18
 14/44 anonim ***** válasza:

# 13:

Biztos, hogy aszexuális vagy? Diagnosztizálta valaki, vagy csak öndiagnózison vagy túl?


Egyébként az, ha valakinek ilyen "problémája" van, nem azt jelenti, hogy csak a szexet utálja, hanem azt, hogy egyik nemhez sem vonzódik...

2013. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%

Ezt miért a szerelem szex rovatba írod ki.

1:Nem társkereső

2:Lehet aki nem akar szerelmet szexel nem ebbe a rovatba látogat

3:Szerinted mi honnan tudjuk hol vannak az impotensek vissza a 2 pontra

4:EZ NEM TÁRSKERESŐ

2013. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
4%
Tudod mi a baj veled? Hogy még nem b*sztak meg jól :)) na sok sikert és ne kerüld a szexes pasikat (persze csak akkor ha 17 felett vagy)
2013. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Bp. Mert ebbe a kategóriába illik. Csaladi kapcsolatba mégse tehetem.

Na meg milyen társkereső ez egy kérdés ismerkedés témakór en. Hogy hol ismerkedhetnék ilyen pasival aki nem akar szexet.

Ha más témakörbe tenném egyből áttennék ide mert ide illik.

2013. nov. 4. 00:28
 18/44 anonim ***** válasza:

# 15:

Mindig hőbörögnek, hogy nem társkereső... Viszont az ismerkedés kategóriában elfogadott kérdésnek számítanak az ilyen "ismerkedős" kérdések. Micsoda véletlen, nem?

2013. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Noydra ***** válasza:

Egész életedben örülj, ha egy ilyet találsz véletlenül. Aztán vagy bejön, vagy nem :D


Szerintem még azért vizsgáltasd ki magad...

2013. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a kérdésem: # 14 még mindig áll.

Kiegészíteném azzal, hogy mennyi a korod? Mert az is lehet, hogy még csak fiatal vagy az ilyen dolgokhoz...

2013. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!