Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnek olyan...

Hol ismerkedhetnek olyan pasival aki nem akar szexelni? Csak kajalni moziba menni dumalni egyebek

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 00:09
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Én tudom magamrol nincs mit kivizsgaltatni ezen ki is rohognenek.a szex szar felesleges.es nem is vagyok mar fiatal volt is marreszem szexben fiuval is lannyal is de minek.
2013. nov. 4. 00:36
 22/44 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdez?

melyik kerületbe laksz?

2013. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

# 21:

De csak szexuálisan nem vonzódsz hozzájuk, vagy egyáltalán nem? Vagy azért előfordul, hogy egy fiú/lány tetszik neked?

2013. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Noydra ***** válasza:
50%

Hát ez szopás.

Amikor volt benne részed, azelőtt vonzott a dolog? Mert lehet, hogy akikkel voltál, azok utáltatták meg veled...

2013. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
22.7.ker sose vonzott csak gondoltam kiprobalom.nem jött be. Egyszer taliztam egy asexualis sraccal de az a baj az meg nem jött be dilis volt.szoval nem mindegy az se milyen ne legyen undorito vagy hülye.ápolt legyen és jofej na ilyet kene talalni
2013. nov. 4. 00:46
 26/44 anonim ***** válasza:

18. Mégis te höbörögsz itt mindenki válaszán.

De mégis hogy értelmezzük akkor ezt a kérdést.Honnan tudná valaki hol vannak ilyen "impotensek" az öregek otthonán kívül.

2013. nov. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

# 26:

Én hőbörgök mindenki válaszán? Mióta?

2013. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Amit nem tudsz megkerdezni masholmitt megkerdezed. Én nem hőbörgök te hőbörógsz. Az asexualisok egyébként is nyugodt termeszetűek mert nem frusztrálja és hajtja őket a sexualis vagy ezt leirjak sok helyen. Csak azt nem hol lehet ismerkedni velük. A srac akivel taliztam amúgy egy fórumról volt.de rémálom unalmas volt alig vartam hogy lerazzam.

Lelőhely kellene. Ha nem lenne más így nem lennének cikkek az asexuálisokról. Amúgy nekem jo lenne egy idős ember is ha impotens és már nem akar semmit de mellette ápolt intelligens szeret moziba cukiba kajalni wellnesezni stb.

2013. nov. 4. 00:56
 29/44 anonim ***** válasza:
De még mindig nem mondtad meg kérdező, hogy csak szexuálisan nem vonzódsz az emberekhez, vagy érzelmileg sem? Mert egyáltalán nem mindegy...
2013. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Érzelmileg szeretetre vagyom es nagyon tudok szeretni csak a sexet utalom es azert utalom mett minden pasi arra hajt enegm meg nem erdekel.hiaba ismerkedem en akarkivel hiaba jo vele dumalni akarmi ha tudom hogy a vegcelja az hogy meg akar dugni.amúgy maga a dugas alapjaban teljesen erdektelen szamomra az utalat onnan jón hogy erőltetni szoktak egy idő utan ha randizunk
2013. nov. 4. 01:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!