Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Lányok! Szerintetek gáz ha egy ismeretlen fiú rátok ír facebookon?

Figyelt kérdés

Annyit írnék, hogy véletlenül találtam rá face-en, szimpatikusnak tűnt, és szeretném jobban megismerni / beszélgetni. Ti hogy reagáltok hasonló esetben?

17 / F



2013. nov. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretik, ha az első kérdéseddel választás elé állítod őket.


Tapasztalataim és mások tapasztalatai alapján jobban szeretik a titokzatosságot, amikor csak ráírsz, hogy szia, és rizsázol, fene se érti őket, lehet, ők sem buták, és tudják, hogy miért írsz nekik -a fenti mondatomra utalva-, vagy tényleg buták, és nem tudják, hogy na vajon mit akar egy ismeretlen férfi tőlük..

2013. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem írj rá

elutasítani úgy sem fog

próba szerencse

16/L

2013. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mit írsz. Ha ilyen értelmesen elmagyarázod, hogy miért írsz, akkor valószínűleg én is szimpatikusnak találnálak... Ha pedig valami tucat dumával jönnél, akkor valószínűleg nem csak hogy nem írnék vissza, frászt is kapnék. :D

Szóval nincs azzal baj, amit most leírtál. :)

2013. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!