Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy ismeretlen lány rámmoso...

Ha egy ismeretlen lány rámmosolyog, akkor mit vár pontosan?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már lányoktól azt a panaszt, hogy a fiúk túl tutyimutyik ahhoz, hogy odamenjenek hozzájuk. Oké, tehát ha rámmosolyog és odébbmegyek, akkor gyáva vagyok. De pontosan mit vár, mivel menjek oda hozzá? Nem tudok olyan dumára gondolni, ami ne lenne baromi átlátszó vagy nevetséges. Ők néznek a leghülyébben, ha random emberek odamennek hozzájuk.
2013. nov. 4. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, valahol a munkahelyi kultúra része, hogy a szembejövő kollégát, ügyfelet kedves mosollyal kísérve köszöntjük.


Utcán egy kis elismerés a másik iránt. Nőknek, férfiaknak egyaránt jól esik, ha a másik nemtől elismerő pillantásokat kapnak. Olyan helyen ahol a csaj rekreáció céljából tartózkodik (pl. parkban padon üldögél), egy kedves mosoly után nyugodtan meg lehet szólítani, pl. : köszönöm a kedved mosolyt, jobb lett tőle a kedvem, majd ha kedvesen reagál lehet folytatni az ismerkedést.

2013. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rádmosolyog és tényleg RÁD, nem mondjuk a mögötted elhaladó bnőjére, akkor menj oda hozzá mondjuk azzal hogy "minek köszönhetem azt az iménti mosolyt:)?" de persze aranyosan, mosolyogva kérdezd, ne beszarian fapofával. Én kb. ezt várom.
2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!