Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, szerintetek van...

Lányok, fiúk, szerintetek van esélyem ennél a lánnyal?

Figyelt kérdés
Ma voltam masszázson egy nagyon cuki lánynál. Nagyon csini és szimpatikus is volt, és szerintem én is bejöttem neki. Jót beszélgettünk közben, és a végén mondta, hogy tök szimpi vagyok neki. Szerintetek lehetne ebből valami komolyabb? Ti hogy hívnátok el randizni? Már a következő masszázsidőpontom lefoglaltam nála! :)

2013. nov. 4. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

hol voltál?

merre van ez a szalon?

2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*...ennél a lánynál?
2013. nov. 4. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
ja persze. és gondolod nem mondja ugyanezt mindenki másnak te naívity. már lefoglaltad a következő időpontodat. pont ott találkozhatsz vele. pénzért a masszázsszalonban.
2013. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bp-en! :) Többet nem árulok el, mert a végén lecsapjátok a kezemről! :P
2013. nov. 4. 18:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, de pont ezért írtam, hogy szerintetek én vagy naiv, mert mindenkivel ilyen kedves, vagy tényleg bejöttem neki? Mert amikor beszélgettünk, mindig mentette a témát, ha olyan dologról volt szó, ami hátrányosan érintené az érdeklődésem iránta (ez gyönyörű lett, de most nem tudom szebben megfogalmazni!:D). Például, mikor kiderült, hogy 2 évvel idősebb nála, rögtön mondta, hogy annak ellenére, hogy régen nem tudta volna elképzelni, 1 éve járt pár hónapig egy 3 évvel tőle fiatalabb sráccal. És még volt vagy 2 hasonló mentése a beszélgetés során!
2013. nov. 4. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
HA rákérdezel és igen akkor jóól jöttél ki ha meg nem jöttél be neki akkor egy kicsit fura..dehát ez csak akkor derül ki ha teszel vmit:D és ha nemjötttél be neki ne vedd magadra!:D
2013. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg a beszélgetés végén volt egy érdekes magaslabda, amit nem mertem lecsapni. Kitértünk arra, hogy Ő masszázsok között fél órát szokott pihenni, és van hogy felfekszik a masszázságyra, és ott relaxál. És erre én mondtam, hogy "Akkor már meg is masszíroztathatnád magad!" És erre annyit mondott, hogy "Az nagyon jól jönne sokszor!" Szerintetek erre gáz lett volna, ha felajánlom magam egy 10 perces masszázs erejéig? :D
2013. nov. 4. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod, azért van ott szép lány, hogy a sok kanos f@.sz, mint te, odajárjon! :P

De azért próbálkozni lehet... :) Hajrá!! :D

2013. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!