Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem undorító ez a nő?

Csak szerintem undorító ez a nő?

Figyelt kérdés

Netes társkereső oldalt néztem és találtam egy 21 éves lányt.Elvált van egy gyereke.

Ez még annyira nem gáz.Sok ilyen csaj van.Viszont az elvárásai a pasival szemben engem felháborított.

Ő írta : "Legyen mar sajat egzisztenciaja.. "

Ez szerintem felháborító és undorító.Csak úgy beköltözni valakihez... -.-


2013. nov. 5. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
34%
miért mit csináljon egy gyerekkel 21 évesen? valahol laknia kell. nem undorító, csak szerencsétlen hülye.
2013. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
ő is beteszi a részét a kapcsolatba!
2013. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 A kérdező kommentje:
Lakjon.De dolgozzon meg érte!
2013. nov. 5. 11:01
 4/118 anonim ***** válasza:
73%
gyerek mellett nehéz dolgozni. de bizonyára kiszív rendesen.
2013. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
77%

Csak megsúgom, a társkeresőkön a 90% ilyen. Apára, egzisztenciára vadászik az 1-2-3 gyerekével. De ő az öntudatos hátrányos helyzetű anyuka, akinek nincs több esze mint egy zacskó fagyasztott borsóbak.

De ne aggódj, itt is megjelennek majd mindjárt....

2013. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 A kérdező kommentje:

"Magamrol annyi, hogy szeretek kimozdulni mindenfele programokat csinalni. Utazgatni , a szabadban lenni, vasarolgatni es imadok vezetn"


Ha erre van ideje és pénze akkor arra is lenne,hogy egy kis lakást béreljen

2013. nov. 5. 11:03
 7/118 anonim ***** válasza:
34%
de az is lehet azért írta ki, hogy legyen egzisztenciája a pasinak, mert nem akar még egy alkoholistát , hogy beköltözzön mellé és felcsinálja mint nagy valószínűséggel az előző nem? én ennyi alapján azért nem undorítóznék le egy másik embert akit nem is ismerek.
2013. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
42%
Miért, a saját egzisztenciában mi az olyan felháborító? És akinek gyereke van, az nem ember? Neki ilyen elvárásai nem lehetnek? Te jóég, ezt a sok megkeseredett embert, mint amennyi ezen az oldalon van. Érdekes, én sehol nem olvastam, hogy be szeretne költözni valakihez. Azt csak a ti csökött korlátolt agyatok látta bele, mert nektek csak a fröcsögés megy, meg a "nők a pénzre hajtanak" sláger.
2013. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 A kérdező kommentje:

Kedves 7es.

Miért kell végletet írni?Vannak fiatal NORMÁLIS ismétlem hátha nem érted.NORMÁLIS férfiak akiknek még nincs saját lakásuk.Viszont dolgoznak,megbízhatóak ugyan olyan emberek.

Velük is lehet kezdeni és EGYÜTT összekaparni egy házra a pénzt.

Nem pedig beköltözni és gyereket nevelgetni -.-

2013. nov. 5. 11:09
 10/118 A kérdező kommentje:

Saját egzisztencia.Nem a pénzre hajt.Viszont megismerkedik a pasival dúl a szerelem és beköltözik hozzá.Mert mi más lenne?!

Eladja a pasi a házát amiért megdolgozott és vesznek közösen egyet?Na ne viccelj. -.- te sem gondoltad komolyan azt amit írtál.

2013. nov. 5. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!