Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány/nő, aki egy...

Van olyan lány/nő, aki egy intelligens emberrel szeretne megismerkedni?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek! Tényleg komolyan gondoltam a kérdést, ha már társkereső oldalakon ritka ez az ismerkedési stílus, mint a fehér holló!

2013. nov. 5. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötekedésből, de egy intelligens ember nem hirdeti magáról, hogy intelligens.
2013. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

elsőnél a pont :D

nem intelligens vagy hanem beképzelt :D

2013. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Ha tisztában vagyok az adottságaimmal, műveltségemmel és azt nem híresztelem el mindenkinek, nem kötöm folyton az emberek orrára, attól még az így van. Nem hinném hogy beképzelt vagyok mert néha kimerem mondani hogy intelligensnek tartom magam ...
2013. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ilyen lány/nő nem létezik... -.-
2013. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első kettőnek: Ez hülyeség. Őszinteségnek hívják. Csak tudom, hogy milyen jó tulajdonságaim vannak, ennyire csak ismeri az ember önmagát. Az már baj, ha nem.

Ki kell tűnni valamivel, az pedig legyen egy pozitív dolog, ami a mai világban hiányzik. Szóval miről is beszélünk?

2013. nov. 5. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi a negatív?
2013. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: Ezt magyarázni kell komolyan?

Hazugság, felszínesség, beképzeltség, kétszínűség, bunkóság, tiszteletlenség, stb...

2013. nov. 5. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem ha a jó tulajdonságoddal akarsz bevágódni, akkor mi a negatívum benned?! :D
2013. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3.

Nem azt akartam mondani, hogy nem tarthatja magát intelligensnek, csak szerintem aki eleve így akarja magára felhívni magára a figyelmet, hogy ő "intelligens" az nem olyan túlzott intelligenciára utal.

Szerintem egy intelligens ember érzékeltesse, ne pedig mondja ki.

2013. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8: Pl. indulatos vagyok, viszont belátom a hibákat és bocsánatot kérek. Vagy megsértek mást, pedig nem akartam, csak olyat mondok, ami neki rosszul esik. Ha van visszajelzés, akkor is "javítom" hibáimat. :)

Hirtelen ennyi.


9: Nem értek egyet, mivel miért ne mondhatnám el magamról azt, ami jellemez? Az hogy ez nem szokás, meg nem szokták, ez nem jelenti azt, hogy nincs kivétel. Fiúknál azért jellemzőbb, hogy elmondják magukról, hogy milyenek, én találkoztam hozzám hasonló sráccal. Meg én nem szeretem így megítélni egy embert, majd ha hosszú hónapokat a másikkal együtt vagyok, akkor kiderül mi az igazság. De így előre nem merek ítélni, mert az előítéletesség rossz dolog és sokszor felsül vele az ember, én is jártam így, azóta nem vagyok ilyen, még ha felmerül bennem hasonló indíttatás, elnyomom, és értékelek, hogy helyes-e.

2013. nov. 5. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!