Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagyok képes idegen...

Miért nem vagyok képes idegen vagy nagy tömeg előtt teljsen magamat adni, illetve suliban is miért vagyok ilyen visszahúzódó, félénk, gátlásos?

Figyelt kérdés
Míg, ha egy lánnyal neten ismerkedem és kettesben talizunk és szimpi lány meg simán tudok laza és humoros, jófej lenni és csók is volt már lányokkal, meg petting is így. Olyan, mintha legallább két énem lenne, egy elzárt, csak nagyon kevés embernek megnyitott és egy igazi, ami csak akkor jön elő, ha már eleve úgy ismerkedem valaki, amilyen valójában is vagyok, vagyis neten leginkább és úgy utána talizunk.
2013. nov. 5. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem fogadod el magad teljesen és gátlásos vagy!
2013. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon elégedetlen vagyok a magasságommal, arcommal, irigylem a sok magas, helyes fiút, akik bárkit megkaphatnak.
2013. nov. 5. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ha elfogadod magad sokkal könnyebb lesz az életed! Csak ezt végig kell járni!
2013. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!