Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti Debrecenben hol...

Fiúk, ti Debrecenben hol találtatok rendes és egyben cuki 13-17 év körüli lányt? Merre szoktatok próbálkozni?

Figyelt kérdés
Szoktam járni a városban, de a lányoknak vagy van pasija vagy nem akarnak most épp kapcsolatot vagy egyéb bajuk van.
2013. nov. 5. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
utcán
2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért baromi nagy különbség van egy 13 és egy 17 éves között. Ne kezdjél már általános iskolás kislányokkal, bmeg...
2013. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es te észlény elmondanám, h megsem látszik rajtuk a koruk többnyire. Egyszer volt, h egy lányt 14-nek néztem és közben 19 volt. Meg fordítva 13 éves kinézett 18-nak! Pont legutóbb történt az utóbbi eset!
2013. nov. 5. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el, hogy ilyen fogyatékos emberek léteznek. Hiába néznek ki 18-19 évesnek, te TUDOD, hogy nem annyi idősek,akkor miért nincs annyi eszed, hogy ne kezdj velük???


Ennyi beteg állatot...

2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először írni akartam, hogy én is rendes és elvileg cuki lány vagyok, szóval írhatnál, de rájöttem, hogy beteg vagy...basszus ha már normális lányokat keresel, ne 13 éves kis r.bancokat hozz már fel példának, akik a kilónyi sminktől meg a 10 centis magassarkútól néznek ki úgy, mint egy 19 éves...könyörgöm...

16L

2013. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utca sarkán...
2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!