Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akiket nem csak a felszínesség érdek.

Disco meg ilyen helyek annyira nem jönnek be mert nem szeretek üvölteni.

22/F



2013. nov. 2. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemen.
2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehol.
2013. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írj :) kìváncsi vagyok ràd :)
2013. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Sehol debrecen egy szar hely fiam,a nők foglaltam a csajok ri bancok,választhatsz a 2 opció közül...
2013. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Debrecen nem is szar hely, és én még r-banc se vagyok! :D Te miben méred a normálist, kedves Kérdező?
2013. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Debrecen egyre szarabb! Sok a néger kölyök, lassan már több a sötétbőrű, mint a fehér és a lányok is ezekre bunak általában vagy a bunkó bulizós majmokra. Itt nincs normális lány nem hiába van az, h sok debreceni fiú inkább a kisebb környékbeli városokból, falukból hoz magának barátnőt.
2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hááát azért... Kedves előző nem vetetted el a súlykot azért, sírtok , hogy nincsenek jó csajok és mégis mindenki az ilyen kifestett pláza p*csákat keresi , akkor mit akartok ? én azt látom, hogy csak az ilyenek a kelendőek ....
2013. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van nekem is egy ideálom de az nem az amit te itt megfogalmaztál kedves utolsó!
2013. nov. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!