Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy "férfi" akivel nem...

Van egy "férfi" akivel nem tudom hogy most mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy a párom 'barátja' ez pasi, több olyan alkalom volt hogy ottvoltam a párommal amikor dolgozott, és ottvolt ez a bizonyos valaki is. Jóban vagyunk, csak az a baj hogy egyre jobban tetszik.. (nemfogom megcsalni a párom, csak tetszik..)

Mindig mosolyog rám, hozzámszól, ami a párom többi barátjára nem jellemző,ők úgy kb figyelembe se vesznek..

Szóval amikor összefutunk valahol akkor rendes velem, beszélgetünk,nagyon udvarias. közeledik is hozzám meg nem is. Olyan tipus vagyok aki szereti magába bolonditani a pasikat, szerintetek tetszem neki? vagy csak azért ilyen mert a haverja csaja vagyok? Válaszotokat köszönöm!


2013. nov. 6. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, hogy tetszel-e neki?

Ott a párod, vele foglalkozz, ne a haverjával.

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy kifelé kacsintgatsz, ami önmagában is undorító, de ha azt a barátjával akarod véghezvinni...

2013. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk. Biztos szimpatikus vagy.

Ne kezdj vele semmit, bár én úgy gondolom aki kezd belehabarodni másba, az nem szereti a párját,akkor meg minek van vele?...

2013. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez esetben, ha megszeretkez téged, akkor inkább te leszel a hibás és nem a pasi, mert csak él a helyzettel.


"Olyan tipus vagyok aki szereti magába bolonditani a pasikat"

"Nagyon ügyes" vagy. :) Jézusom, de "szerencsés" a pasid.

2013. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kacsingatok kifelé, rohadtul nem erről van szó. És nem fogom magam odaadni a haverjának, ne aggódjatok jobban mit én ;) csak ezt nem tudom mire vélni.
2013. nov. 6. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudod mi nem is abban gondolkodunk,hogy te odaadod magad. Nem csak akkor lehet gáz a nő, ha oda is adja magát.
2013. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Többiek tisztelik a barátodat avagy nem kezdenek ki veled, mert nem szabad. Ez a srác meg fütyül rá, hogy barát. Közeledik feléd ami már nem udvariasság, sőt az udvarias nem flörtöl foglaltakkal! Udvarias akkor, ha kinyitja neked az ajtót, de onnantól törölve, ha közeled, mert akkor céllal tesz mindent. Ne akarj közeledni hozzá! Ne hagyd, hogy a kedvességével csábítson. Maradj hűséges, mert bukta lesz.
2013. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok tőle,csak arra vagyok kiváncsi hogy ő mit akar.. udvarias csak vagy tetszem neki, ennyi lenne a kérdés. a többit majd én megoldom.
2013. nov. 6. 17:44
 8/14 A kérdező kommentje:
6.-ik válaszoló! köszi szépen, látom Te megértetted mi volt a kérdés lényege:) Ennyit szerettem volna csak, hogy másoknak erről mi a véleménye.
2013. nov. 6. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Mosolyog rád, és hozzád szól? Ennyi elég? Ó ha én ezt tudom, hány nőt megfektethettem volna!


Viccet félretéve: a barátod mennyire figyelmes veled?

2013. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez csak a töredéke annak amit csinál.. igen foglalkozik velem..de ennek ehhez semmi köze.Már párszor emlitettem neki de nem vette figyelembe mert szerinte csak én gondolom igy ezért is kérdeztem meg itt.
2013. nov. 6. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!