Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön egy buszsofőr, szerintem...

Bejön egy buszsofőr, szerintem ő is megjegyzett magának?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja járok azzal a busszal Pestre. Eleinte észre se vettem milyen helyes és aranyos a sofőr. Egyszer csak két héttel ezelőtt mintha így belém csapott volna valami elkezdtem figyelni a sofőrt..:) Megfogott. Egy olyan két héttel ezelőtt álltunk a pályaudvaron két ismerőmmel, tudtam a buszaval beállt a buszok közé és megy elszivni a szokásos cigit.. Aradoztam a többieknek hogy rájöttem hogy milyen helyes sofőr hozz reggelente és milyen aranyoa és mindif hatalmas mosollyal köszön.:) Erre soha nem all ott , de abban a fél órában pont ott állt és mögöttem beszélgetett a munkatársaival...hátra néztem és ott állt mögöttem...lehet rajtam mosolygott, röhögött de még rám is nézett:) Ezek után volt egy hét szünet és most hétfőn délután megyek a buszomhoz és azt veszem észre hogy egy csapat sofőr mögül ki néz a társai mögül és rám mosolyog. Általában reggelente vele megyek mindif mosolyog és köszön...:)))

2013. nov. 6. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Csodálatos történet volt:) Köszönjük hog megosztottad kedves:)
2013. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehetőleg ne vezetés közben smárolj majd vele! :)
2013. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Na még egy buszribi... csodálatos! :P
2013. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért van mindegyik buszribinek elkönyvelve,akinek csak egyszerűen bejön vagy helyesnek tart egy buszsofőrt?!:)
2013. nov. 6. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Vigyázz, egy-egy buszsofőr sztem több falunyi nőt húz. :D

Persze biztosan nem mind :)

2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ejnye-bejnye, a 10 millás BMW-m és a 20 milkás Audim már semmit sem ér? Hova fajult ez a világ :(
2013. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is összejöttem egy sofőrrel.

Mond neki, hogy jól áll neki a kék. (gondolom, az ingje kék színű)

Sosem szoktam leülni egyetlen egy járaton sem, mindig megállok elől. Elkezdtem vele beszélgetni valami hétköznapi dologról, majd flörtölni kezdett. Innen a dolog sablonos lett. Már két éve tart a dolog, de csak szex van köztünk. vasárnapra beszéltük meg a következő randit, de szerintem kihagyom, mert már van neki egy 2. nő is rajtam kivül.

Neked, ha kiderül, hogy a pasinak családja van, akkor csak kalandot keres. Ha nincs, akkor pedig sok sikert hozzá.

2013. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!