Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nos az a fiú akiről multkor...

Nos az a fiú akiről multkor kérdeztem mostmár végleg szakítottak és nagyon jóba lettünk sokat chetelünk beszélgettünk, de mit tegyek? Mert még szereti a volt barátnőjét, de pedig neki már barátja van

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 21:25
 1/4 anonim válasza:
sokkal jobban figyelj oda rá mint a volt barátnője, lássa h magyon érdekled és törödsz vele :) 20\F
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, olyanra fecsérelni az időt, aki még másért van oda, tapasztalat. Kispárnának fog használni, akin kisírhatja magát az exe után. Tarthatod vele a kapcsolatot, de ne éld bele magad nagyon, mert neked fog fájni!
2013. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tok mindegy, h te mit csinàlsz, tok mindegy h az exènek ùj pasija van....amìg màst not szeret, amig nem heveri ki a volt bnojèt, addig esèlyed sincs egy normàlis kapcsolatra. tudod mi leszel a sràc szemèben? egy bùfelejto. ai segìt elterelni a figyelmèt. egy eszkoz, akivel talàn fèltèkennyi teheti az exèt. es ha màr rendbejott lelkileg a sràc, v visszaszerezte a volt csajàt, akkor bizony dobni fog tèged, mint egy hasznàlt zsepit!

èn biztos 1000%, h nem àllnèk szòba olyan pasival aki èpp most szakìtott!

bocsi, ha kemèny voltam, ne legyen igazam!

2013. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló...neked lett igazad... de pedig azt hittem nem lesz! De legalább megismertem, hogy milyen is valójában.
2014. márc. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!