Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem jön be külsőleg egy...

Ha nem jön be külsőleg egy pasi, de szimpatikus adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés

Aranyos srác nagyon. Szimpatikus is, kedves, humoros. Olyan jófiú típus. Még valamennyire tetszik is. De mégsem az a típus akire azt mondom hogy "Na ide vele, oda vagyok érte". Csak ilyenek hogy alacsony, meg annyira nem jóképű. Nem az a szépfiú típus. De mondom, valami mégis érdekel benne.

Lehet ebből valami így is?


2013. nov. 6. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fel egyel több vagy kevesebb neked mindegy.
2013. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 JohnTitor ***** válasza:
Szerintem ezt neked kéne eldönteni.
2013. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:
100%
Csak nem egy provokáló kérdés? :D
2013. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha érdekel találkozz vele. ha majd kívánod, akkor meg szexelj:)
2013. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nehezen tudod elfogadni, hogy egyszer nem felületesen választasz párt? Ha igen, akkor inkább ne csináld, majd pár év múlva újra megpróbálod.
2013. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
döntsön a kocka...
2013. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha az alap vonzódás megvan akkor bármi lehet, ha nem vonz kicsit sem szexuálisan akkor inkább hagyd, mert úgysem fog működni rendesen. Ha van vonzódás bármi meglehet még az is hogy beleszeretsz és ő lesz életed párja.
2013. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ha engem kérdezel nem lesz hosszútávú a dolog...
2013. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minimális vonzalom azért nem árt szerintem, de ha semmilyen mértékben nem taszít, akkor már megér egy esélyt.

Bár tapasztalat, hogy ha nem tudod valakivel elképzelni pl. már a csókolózást sem, akkor az elég halott ügy.

2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekel ő engem. Pl így belegondolva csókolózást el tudnék vele képzelni. Más kérdés hogy magával a csókolózással van "bajom" mivel még soha sem csókolóztam és barátom sem volt még. Nekem ez az egész csók, meg pasi közelség idegen....
2013. nov. 7. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!