Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismer valaki olyan párost...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan párost (vagy szokott látni), ahol a pasi helyes, jóképű a csaj viszont nem vonzó külsőleg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha
2013. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyet látok. Nincs ebben semmi meglepő.
2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerek.
2013. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyet szoktam látni, meg ennek a fordítottját (jó csaj, nem annyira jó pasi). Ilyenkor mindig irígy vagyok. :D
2013. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez ízlés kérdése. A pasi gyönyörűnek találja a lányt.
2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen... bejön nekem egy srác, nagyon helyes pasi, nálam 10/11 legalább. A barátnője viszont igazi bányarém, ha fiú lennék, semmi pénzért nem járnék vele.
2013. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen az ismeretségi körömben. A lány csúnyácska, unalmas személyiség, a fiú helyes, de egy nagy tahó. Nem tudom miért vannak együtt, de nem is érdekel, mert annál a fiúnál sokkal kedvesebb helyes srácok is vannak, a csajnak meg szerintem mindegy, örül, hogy van valakije. (egyébként nem vagyok féltékeny... ha nem lennének együtt, akkor se akarnék járni azzal a fiúval, mert nagyon nem tetszik a stílusa és a viselkedése)
2014. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kapcsolatom van. Bárkit megkaphatna, mégis velem van. Irigylem is magam rendesen. :)
2016. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mienk is ilyen. A szerelmem imádnivalónagyon helyes, rendes, motoros... Minden ami "kell" es megis velem van. Nem vagyok buta.. Az alkatom husis, csak az arcom normális. Megis együtt vagyunk es nagyon jol működik :) a belső számít igazán, a többi ráadás ;)
2016. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!