Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, mit tesztek azért,...

Srácok, mit tesztek azért, hogy a párotok rajongjon, odáig legyen értetek - érzelmileg?

Figyelt kérdés
Akiknek az a megrögzött véleményük, hogy a nőknek csak a pénz és a vagyon kell, megkérem szépen, hogy ne írjon. Előre is köszönöm.

2013. nov. 8. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Oltalom, és biztonság megteremtése.


Ha véletlenül becsúszik egy baba, akkor ne megijedünk, hanem szeretettel várjuk a világba.


23/F

2013. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kozos programok,sok beszelgetes,oda figyeles,tisztelet es jo szex.
2013. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30F,elozo voltam.
2013. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint csak adom önmagam, és odafigyelek rá. Volt egy bizonytalan időszakom, amikor nagyon el akartam érni, hogy istenítsen, de ezzel csak rontottam az akkor amúgy is bizonytalan helyzeten. Amikor én magam elkezdtem lelkileg helyreállni, érdekes módon ő is elkezdett megint dorombolni. Akkor értettem meg, hogy semmi értelme játszadozni: vagy én kellek neki, vagy nem én. Ha az utóbbi áll fenn, akkor meg semmi értelme, hogy szerepeket játszva próbáljam magam mellé szegezni.


Egyébként is nap mint nap szembesülök vele, hogy ő akkor tart igazán vonzó férfinak, amikor egyáltalán nem is gondolnám, hogy most éppen az vagyok :). Volt, hogy megpróbálhatom előadni a nagy csábítót, a határozott férfit, de mindig öngólt lőttem és nagy nevetés lett a vége. Egy óra múlva meg azon kapom magam, hogy elmélyülve csinálok valami tök semleges dolgot, ő meg az ajkát harapdálva néz a sarokból, majd pajzán tekintettel vonz az ágyba, mondván ennyire férfinek még nem is látott soha. Bumm, erről ennyit.

2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de utolsónak teljesen igaza van!
2013. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!